خرید کادو
دارید به یه روز مهم نزدیک می شین ؟ بزارید حدس بزنم امروز سالگرد آشنایتونه ؟ نامزدی؟ ازدواج ؟ دیدین درست حدس زدم. دوست دارید یه جشن دونفره ی عاشقانه و پر از محبت داشته باشین ؟ یادت باشه که غافلگیر کردن دوستتون یا همسرتون با کادو خیلی خوبه اما داشتن ایده های متفاوت در دادن کادو اهمیت این روز رو بهش ثابت می کنید .
به نظر من هیچ اتفاقی در دنیا مهمتر از انتخاب یک همسفر برای بقیه عمر نیست حالا که یکی رو در کنارت داری که عاشقانه دوسش داری پس برای اینکه بهش بفهونی چقدر دوسش داری دست به کار شو می تونی این کارها رو انجام بدی :
1. یه غذای خوشمزه
اگر بلدی و می تونی به نظرم یه غذای خوشمزه از همونایی که همسرت دوست داره بپز ، اگر بلد نیستی بیخود خرابکاری نکن که شب گشنه بخوابین یه غذای خوشمزه از بیرون سفارش بده ولی میز شام رو خودت تزئین کن خوب این شد اولین کادو همسر یه کادوی شکمویی

2. شیرینی و کیک و تنقلات
خوب می تونی بری تو قنادی و یه کیک یا شیرینی تکراری سفارش بدی یا کلی راه بری اونور شهر که قنادی خوبیه و شیرینی و کیکش معروفه و از اونجا تنقلات شب عاشقونتون رو فراهم کنی ولی من یه پیشنهاد بهتر دارم پاتو بنداز رو پات و خیلی شیک از گیفت آس کوکی سفارشی با عکس و طرح ویژه خودتون رو سفارش بده یا از کوکی های خونگی یه طعم خونگی بی نظیر رو انتخاب کن حتی می تونی بگی خودت درستش کردی . اگر همسر یا دوستت اهل شکلاته گیفتهای شکلات گیفت آس می تونه بهترین انتخاب برای هدیه به همسرت باشه .
3. خرید کادوی سالگرد
این قسمت کار از همه سخت تره ، اگه همسرتون چیزی لازم داره و مطمئن هستین که سلیقه اش رو تو اون زمینه خاص می دونید براش خرید کنید در غیر این صورت همیشه مجبور نیستید پول خرج خریدن چیزی بکنید که در نهایت همسر محترم استفادش نکنه ،به جاش خلاقیت به خرج بدین و یه کار متفاوت انجام بدین ، مثلا چندین خاطره خوب از زندگی مشترکتان که به هر دوی شما احساس خوبی می دهد را انتخاب کنید توی سایت بگردین و این خاطرات رو روی کوکی یا به صورت نقاشی و…. ثبت کنید ، حتما همسرتون با دیدنشون کلی خوشحال میشه .
4. یه فیلم عاشقانه و زیبا ببینید
برای اون شب ویژه می تونی مراسم تماشای فیلم نیز در نظر بگیرید. فیلم رمانتیک مورد علاقه تون یا حتی فیلم مراسم ازدواج یا فیلم های خانوادگی گزینه های خوبی برای پر کردن اوقات آن شب هستند. تنقلات مخصوص فیلم دیدن فراموش نشود.
5. خانه ای رمانتیک
سعی کن خانه را طوری طراحی کنی که تمام قسمت های آن یادآور رابطه عاشقانه بین شما و همسرتون باشه. کاغذ رنگی های را به شکل قلب برید و روی در بچسبونی. بنرهایی با قلب یا گل درست کنید و به دیوار نصب کنی. و هزاران ایده دیگر که در سایت گیفت آس می تونی پیدا کنی.
فراموش نکن که باید همسرت رو برای این جشن کوچک آماده کنی براش پیامک های عاشقانه و یا ایمیل های زیبا بفرست. در تماس تلفنی که بر قرار می کنی حرف های عاشقانه بزن.
6. هدیه ازدواج
بزرگترین و با ارزش ترین هدیه ازدواج تو و همسرت ، کوچولوی دوست داشتنی تونه این مهمترین هدیه همسرتون به شماست ، پس حسابی خوشگلش کن و توی آماده سازی این جشن ازش کمک بگیر تا اونم بدونه چقدر شما همدیگر رو دوست دارید ، هیچ چیز به اندازه یه خانواده شاد به کودکتون اعتماد به نفس نمی ده