تور یک روزه
در میان دغدغه ها و شرایط حال حاضر که زندگی ها ماشینی و کسالت آور است گاهی اوقات برای تجدید روحیه نیاز به تفریح می باشد و این تفریح همانند سفر ,گردش یا خرید یا هر کاری که برای شما لذت بخش باشد ،لازم است از همین رو برخی از اشخاص گزینه سفر را انتخاب می کنند، اما با توجه به کار یا مشغله هایی که دارند فرصت مناسبی برای سفرهای طولانی یا چند روزه ندارند به همین خاطر برای این اشخاص سفر یک روزه توصیه می شود.
معمولا نزدیکترین مکان به محل سکونت به عنوان مقصد برای سفر یک روزه انتخاب می شود اما این مکان ها دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری می باشند ,تور یک روزه مناسبترین انتخاب برای سفرهای یک روزه است زیرا مجری تور های یک روزه تمامی امکانات و شرایط لازم را فراهم می کنند تا مسافران در طول یک روز نهایت لذت را ببرند و در زمانی که در سفر می باشند از تمام وقت خود برای گردش و بازدید از مکان های تاریخی یا جاذبه های طبیعی استفاده کنند.
انواع تورهای یک روزه
معمولا تورهای یک روزه از میان مناطق خوش آب و هوا با جاذبه های طبیعی و گردشگری انتخاب می شوند و مسافران برای مدت زمان یک روز، به گردش و تفریح می پردازند به طور مثال تور یک روزه الیمستان یکی از تورهای معروف است که این تور در شهر آمل و در منطقه زیبا الیمستان برگزار می شود ، این منطقه نمایی بسیار زیبا از قله دماوند دارد و مسافران از میان جنگلی زیبا که در هر فصل زیبایی متفاوتی دارد پیاده روی می کنند به عبارت دیگر زمان این تور به گردش و بازدید در جنگل سپری می شود.
یکی دیگر از انواع تورهای یک روزه به گشت و گذار در شهر خلاصه می شود به طوری که تور یک روزه اصفهان و تور یک روزه شیراز و یا شهرهای دیگر نیز انجام می شود اما این تورها معمولا برای اشخاصی که در نزدیکی شهر قرار دارند ممکن است.
برای مثال تور یک روزه اصفهان گردی، به گردش و بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری شهر زیبای اصفهان اختصاص دارد ، جاذبه های گردشگری شهر اصفهان که سالانه توریستان بسیاری را جذب می کند بناهایی تاریخی این شهر می باشد، بناهایی همچون:سی و سه پل،پل خواجو، چهل ستون ،کلیسای وانک و ... .

پرتال جامع همگردی به عنوان سایتی تخصصی در زمینه تورهای داخلی و خارجی فعالیت می کند و انواع تورهای یک روزه همراه با شرایط و امکاناتی که دارند در سایت نمایش داده شده است لذا متقاضیان برای انتخاب تور یک روزه می توانند به سایت همگردی مراجعه کنند و با توجه به شهر سکونت خود تورهای یک روزه را انتخاب کنند و به سفر یک روزه بروند.