تورهای مشهد
شهر مشهد یکی از شهرهای بزرگ ایران است و با توجه به موقعیتی که دارد یکی از شهرهای مسافرتی ایران نیز به شمار می آید سالانه جمعیت کثیری از داخل و خارج از کشور برای زیارت از حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا (ع) به شهر مشهد سفر می کنند. از مهمترین ویژگی های شهر مشهد و موردی که برای اسکان مسافران در مشهد مهم می باشد، داشتن هتل های بسیار فراوان با کیفیت عالی است. از این لحاظ هتل های نزدیک حرم، 3، 4 و 5 ستاره و همینطور خدمات آن ها برای مسافران تور مشهد اهمیت بسیاری دارد.
تور مشهد و جاذبه های گردشگری
بدون شک جاذبه مذهبی شهر مشهد از اهمیت بالایی برای جذب مسافر برخوردار است اما شهر مشهد جاذبه های گردشگری دیگری نیز علاوه بر جاذبه های مذهبی دارد که بر محبوبیت مشهد افزوده است مانند آرامگاه فردوسی ، بازار رضا ، مراکز تجاری بزرگ ، غار مغان و ... به همین دلیل تور مشهد از پر طرفدار ترین تور های ایرانگردی می باشد و مسافران می توانند علاوه بر زیارت از جاذبه های گردشگری مشهد نیز استفاده نمایند
تور مشهد در همگردی
در سایت همگردی شما می توانید از آخرین تور های تعریف شده در آژانس های مسافرتی مختلف ، با ویژگی های متفاوت اطلاع یابید . در لیست تور های مشهد شما می توانید ویژگی های مانند تعداد روز های تور ، نوع پرواز و تاریخ شروع و پایان تور و همچنین قیمت تور و نام آژانس مسافرتی هر تور و اطلاعات تماس آنها را نیز مشاهده نمایید و در صورت تمایل با آژانس مربوطه جهت رزرو تور تماس بگیرید . تمامی تور های ثبت شده در سایت همگردی از آژانس های مسافرتی معتبر می باشند . و شما می توانید با خیالی آسوده در تور های ثبت شده ثبت نام کرده و از سفر خود لذت ببرید
تور لحظه آخری مشهد
تور لحظه آخری به توری گفته میشود که بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور و اجرای آن تور و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها، تور ها با قیمتی بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به فروش می رسند. بهترین راه برای اطلاع از تور های لحظه ی آخر مشهد سایت همگردی می باشد چرا که این تور ها زمان زیادی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر را ندارند و بهترین روش برای اطلاع رسانی، روش های آنلاین می باشد . از این رو اگر تمایل دارید که این موقعیت ها را از دست ندهید حتما با سایت همگردی همراه باشید.
شاید بهتر آن باشد که قبل از سفر لیستی از نقاط گردشگری شهر را تهیه کنید که در طول سفر بتوانید با فراغ بال و بدون نگرانی از تک تک این مراکز بازدید نمائید. جدای از هتل های تراز اول ، بازارهای محلی و یا مجتمع های تجاری معروفی که در سطح شهر مشاهده می شوند، مشهد دنیایی است از زیبایی هایی که شاید کمتر به چشم گردشگران تورهای مسافرتی بیاید. چراکه اغلب این مسافران در تور مشهد خود به زیارت و حواشی آن بسنده می کنند. سری به بازار رضای معروف می زنند، بوی زعفران تازه را حس می کنند، سجاده و تسبیحی می خرند به رسم سوغات و بعد راهی می شوند. در این بین می توانید کمی متفاوت عمل کنید . در تور مشهد از طبیعت زیبای این خطه دیدن کنید، سری به طرقبه بزنید ،کمی از مناظر فوق العاده لذت ببرید ،نهار را در رستوران های سنتی عنبران میل کنید، شاندیز هم از معروف های آن خطه است که می تواند انتخابی عالی برای صرف غذا باشد . از منظره ی فوق العاده و ابُ هوای مطبوع لذت ببرید.چند ساعتی را به بازدید از منطقه ی کوه سنگی اختصاص دهید و اقاتی مفرح و شاد را در طول سفر تجربه کنید.در هر حال بهتر آن است که در تور مشهد دیدنی های مشهد را یک به یک از نظر بگذرانید مشهد را با تمام زیبایی هایش.چراکه این شهر در کنار حرم طلایی اش شهری است دلباز و سراسر زیبایی.
در این بین اگر در طول تور مشهد خود زمانی کافی در اختیار دارید بازدید از شهر تاریخی توس را از دست ندهید. این شهر از حیث اهمیت یکی از نقاط استراتژیک کشور بوده و مزار شاعر بلند آوازه ی ایرانی حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی را در خود جای داده است. از جهت دیگر می توانید از بنای آجری هارونیه و مقبره ی امام محمد غزالی نیز دیدن کنید.
اگر طرفدار تفریحات و ورزش های آبی هستید می توانید سری به پارک آبی ایرانیان و سرزمین موج های آبی بزنید .این پارک سرپوشیده با امکانات فوق العاده ی خود در رده ی بزرگترین و بهترین پارک های آبی خاور میانه قرار گرفته و به همین جهت مقصد سیل عظیمی از گردشگران در تمام رده های سنی است، که اوقات خوبی را در فضایی مملوء از انرژی می گذرانند و تور مشهد خود را به مفرح ترین حالت ممکن طی می کنند.
شاید به طور محسوس متوجه شده باشید که مشهد از آن جمله شهرهایی است که نمی توان دست خالی از آن خارج شد. لیستی بلند بالا از سوغاتی هایی که می توان در بازار های محلی و یا مجتمع های تجاری شهر تهیه کرد در اختیار شما قرار گرفته است . از زعفران های خوش عطر و جائویی گرفته تا سنگ های زینتی در کنتراست های چشم گیر همه و همه می توانند سوغاتی های فوق العاده از سفر شما برای عزیزانتان به شمار بیایند و توشه هایی ارزشمند از تور مشهد شما باشند.