سئو سایت

در اولین گام اجرایی فرآیند سئو باید سایت شما مورد ارزیابی قرار گیرد و کلیه کاستی ها و مشکلات آن از نظر سئو بهبود یابد. ما در تیم دارت برای بهینه سازی on page سایت مواردزیر را مورد بررسی قرار می دهیم
محتوای سایت :تعدادی از فاکتور های بسیار مهم سئو سایت مربوط به محتوای سایت می باشد مانند محتوای صفحات لندینگ پیج ، تگ تایتل ، متا تگ های توضیحات سایت ، استفاده بهینه از تگ های h و…. که ما آنها را بررسی کرده و در صورت نیاز به بهبود آنها می پردازیم
بلاگ وب سایت:داشتن وبلاگ قوی در سایت نقش بسیار مهمی در قدرت یک وب سایت و همچنین کسب رتبه در گوگل دارد . بنابراین بررسی و تولید بلاگ سایت شما و بهبود و بهینه سازی آن بخش مهم سئو سایت شما می باشد .
سئو تکنیکال:در بخش سئو تکنیکال ما به بررسی و اصلاح مسائل فنی سایت مانند محتوای تکراری ، ساختار url ،ساختار لینک دهی داخلی ،و سرعت سایت و… می پردازیم.
بازاریابی محتوایی

چه کسب‌وکاری در یک صنعت اشباع شده باشید و چه کسب‌وکاری نوآور در یک صنعت جدید، فضای آنلاین و جستجوگرها آینده‌ی کسب‌وکار شما را می‌سازند. با هوشمندتر شدن موتورهای جستجو و توجه بیشتر آن‌ها به محتوای ارزشمند کسب‌وکارهایی موفق خواهند بود که روند صحیحی از بازاریابی محتوایی را در پیش بگیرند.
به بیان ساده، بازاریابی محتوایی ایجاد و به اشتراک‎‌گذاری محتوای آنلاین مرتبط با برند است که با هدف افزایش جذب کاربر از موتورهای جستجو و ایجاد روابط عمومی قوی با مخاطب صورت می‌گیرد. تعیین کلمات کلیدی مناسب، تولید پست‌های وبلاگی(شامل متن، اینفوگرافی، ویدیو و …)، توزیع محتوا و آنالیز محتوا از جمله فعالیت‌های مربوط به بازاریابی محتوایی است
بهینه سازی OFF PAGE وب سایت

بخش مهم بهینه سازی off page سایت ایجاد شبکه های قدرتمند بک لینک می باشد
تعداد وب‌سایت‌های معتبری که به مطالب شما لینک داده‌اند، نقش بسزایی در ارتقا جایگاه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو خواهد داشت. از همین رو بسیار پراهمیت است که استراتژی مشخصی برای ایجاد شبکه‌ی قدرتمند بک‌لینک طراحی و پیاده‌سازی شود.
آنالیز و ارائه گزارش

ما با ارائه گزارش های ماهانه شما را از روند اجرای فرآیند سئو آگاه می سازیم . در گزارشات ارائه شده شما می توانید روند پیشرفت وب سایت خود را ارزیابی نمایید .