رستوران درفشم

یکی از تفریحگاههای اصلی مردم تهران ، قسمت شمال شرقی شهر و منطقه لواسان و فشم میباشد. در این منطقه رستورانهای مختلفی وجود دارد که میتوان نیم روزی را در انجا وقت صرف کرد .
در این میان مدیریت رستوران باغ بهشت با بررسی های چند جانبه و نظر سنجی های متعدد از اینکه مشتریان دوست دارند یک رستوران خوب چه ویژگی هایی داشته باشند،اقدام به راه اندازی رستوران باغ بهشت فشم در سال 1390 کرد.
فضای منحصر به فرد :

این رستوران در یک باغ طبقاتی زیبا بنا شده است که درفصل زیبای برگ ریزان پائیز با آلاچیق های شیشه ای دارای سیستم گرمایشی با ظرفیت های 2 تا 40 نفره فضایی منحصر به فرد جهت لذت بردن از مناظر طبیعی برای میهمانان گرامی خلق کرده است .
غذایی سالم و خوشمزه با آشپزخانه ای شیشه ای :
قسمت آشپزخانه این رستوران با کادری آموزش دیده و با تجربه انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی را برای میهمانان گرامی سرو میکنند و در ضمن تمامی قسمتهای این آشپزخانه شیشه ای میباشد و نظارت مشتریان به آشپزخانه بلامانع است .
سماور ذغالی و تنور نانوایی:
در اینجا تنقلات ،سرویس چای و پیش غذاها خودشان به تنهایی یک جاذبه کامل حساب میشوند . بدین صورت که متناسب با هر فصل چندین نوع میوه ، آجیل ، خشکبار و شیرینی سرو شده و سرویس چای هم در سماورهای جالب ذغالی آماده میگردد.
میهمان نوازی و برخورد صمیمانه پرسنل :
این مجموعه توسط آقای دکتر خوانساری مدیریت میشود . ایشان یکی از اساتید مطرح دانشگاه در رشته بازاریابی میباشند و به خوبی از رمز و رموز مشتری مداری آگاه است و تمامی پرسنل هم به تبعیت از ایشان تمام سعی خود را جهت میهمان نوازی عالی بکار میبرند .
از میزبانی بیشتر از میهمانی لذت خواهید برد:
رستوران باغ بهشت با پکیج کاملی از فضاسازی زیبا ، غذا و تنقلات خوب ، برخورد عالی پرسنل انتخابی درست برای بیرون زدن از شهر به جهت یک آب و هوا عوض کردن تا برگزاری دور همی ها و میهمانی های تا 60 نفره شماست .
از ویژگی های این رستوران :

طراحی زیبا و ایجاد فضای چشم انداز که قرار گرفتن در این فضا تاثیر مثبتی درروحیه مهمانان خواهد داشت .
آلاچیق های مدرن شیشه ای ، که قابلیت استفاده در 4 فصل زیبای سال را دارد و تا حدود زیادی فضا را برای میهمانان شخصی میکند.
امکان برگزرای میهمانی ها و دورهمی ها : تعدادی از آلاچیق های این مجموعه با ظرفیت های تا 40نفر امکان برگزاری میهمانی ها و دورهمی های مشتریان گرامی را فراهم میکند ، که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است .
کیفیت همیشگی غذا ها و منوی متنوع : تعهد ما برای حفظ کیفیت همیشگی است . همچنین در منو از انواع غذاها، کباب ها ، غذاهای ایرانی ، فرنگی، دریایی، پیش غذاهای لذیذ، تنقلات متنوع ، میوه های فصل ، انواع دمنوش و قهوه ، نان تنوری و سرویس ویژه چای با سماور ذغالی باغ بهشت از شما میهمانان پذیرایی خواهد شد.
آموزش همیشگی پرسنل :
تمامی پرسنل این مجموعه آموزشهای تخصصی مشتری مداری را بصورت دوره ای و منظم پشت سر میگذارند و همه تلاش خود را در جهت خلق فضایی روح نواز برای میهمانان گرامی خواهند کرد.
امکانات رفاهی

آسانسور :
از طبقه همکف به طبقات دوم و سوم رستوران که سهولت در رفت و آمد را برای میهمانان گرامی فراهم کرده است.

سالن بازی :
در این مجموعه سالنی جهت سرگرمی و بازی برای میهمانان گرامی در نظر گرفته شده است که بطور رایگان از آن استفاده کرد.

سرویس های بهداشتی متعدد :
این مجموعه دارای 15 دستگاه سرویس بهداشتی جهت استفاده از ساعات شلوغ برای میهمانان گرامی تدارک دیده شده است .
تیم ما

تمامی پرسنل این مجموعه اعم از مهمانداران، آشپزها، مسئول سفارشات، نگهبانان و آموزشهای لازم و تخصصی کار خود را پشت سر گذاشته اند و مدیریت رستوران نیز پذیرای تمامی نقطه نظرات میهمانان گرامی میباشد.