بهینه سازی سایت

ما درسئو واقعی فقط به دنبال دریافت ترافیک نیستیم ، بلکه ما به دنبال ترافیک هدفمند هستیم . بدست آوردن ترافیک هدفمند مستلزم انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و حرفه ای برای سایت شما می باشد . انتخاب کلمات هدفمند به معنای این است که مشتریان شما دقیقا درباره خدمات شما چطور فکر می کنند؟
ما با بررسی و آنالیز دقیق کسب و کار شما به شما کمک می کنیم تا بتوانید نیاز صنعت خود را بشناسید و بهترین و هدفمند ترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب نمایید .بررسی کلمات کلیدی فرآیندی است برای انتخاب کلمات کلیدی مرتبط و تاثیر گذار در تجارت شما که تیم سئو آژانس دارت مراحل زیر را برای این فرآیند و کسب بهترین نتیجه می پیماید
شناسایی هدف مخاطب شما
میانگین سرچ در ماه کلمات کلیدی
بررسی جایگاه کنونی کلمات
بررسی میزان سختی کلمات Keyword Difficulty
شناسایی کلمات Low-Hanging Fruit
از آنجا که فرآیند سئو زمانبر می باشد برای دریافت بهترین نتیجه در کمترین زمان باید کلماتی را انتخاب نمود که هم دارای ترافیک بالا بوده و هم میزان سختی پایینی داشته باشند . انتخاب بهترین کلمات کلیدی هدفمند صنعت و تجارت شما تخصص ماست .
آنالیز رقبا

شناخت رقبا ، تحلیل و بررسی روند کاری آنها و اینکه آنها دقیقا چه کار می کنند؟ و چطور به طور موثر فعالیت می کنند بخش بسیار مهم در فرآیند سئو می باشد. با آنالیز رقبا ما می توانیم استراتژی بهتری را برای موفقیت در سئو و پیشه گرفتن از آنها انتخاب کنیم .
طراحی استراتژی

یکی از ضعف های مخرب در بهینه سازی وب سایت استفاده از تکنیک های تکراری بدون در نظر گرفتن استراتژی می باشد .بدون استراتژی ممکن است حتی فرآیند سئو منجر به ترافیک شود ولی نه ترافیکی که منجر به فروش گردد.
ما فرآیند سئو سایت شما را با یک استراتژی قوی با هدف به حداکثر رساندن ترافیک با کیفیت ارگانیک ، که در نهایت منجر به فروش بیشتر گردد ،پی می گیریم.
بهینه سازی ON PAGE وب سایت

در اولین گام اجرایی فرآیند سئو باید سایت شما مورد ارزیابی قرار گیرد و کلیه کاستی ها و مشکلات آن از نظر سئو بهبود یابد. ما در تیم دارت برای بهینه سازی on page سایت مواردزیر را مورد بررسی قرار می دهیم
محتوای سایت :تعدادی از فاکتور های بسیار مهم سئو سایت مربوط به محتوای سایت می باشد مانند محتوای صفحات لندینگ پیج ، تگ تایتل ، متا تگ های توضیحات سایت ، استفاده بهینه از تگ های h و…. که ما آنها را بررسی کرده و در صورت نیاز به بهبود آنها می پردازیم
بلاگ وب سایت:داشتن وبلاگ قوی در سایت نقش بسیار مهمی در قدرت یک وب سایت و همچنین کسب رتبه در گوگل دارد . بنابراین بررسی و تولید بلاگ سایت شما و بهبود و بهینه سازی آن بخش مهم سئو سایت شما می باشد .
سئو تکنیکال:در بخش سئو تکنیکال ما به بررسی و اصلاح مسائل فنی سایت مانند محتوای تکراری ، ساختار url ،ساختار لینک دهی داخلی ،و سرعت سایت و… می پردازیم.
بازاریابی محتوایی

چه کسب‌وکاری در یک صنعت اشباع شده باشید و چه کسب‌وکاری نوآور در یک صنعت جدید، فضای آنلاین و جستجوگرها آینده‌ی کسب‌وکار شما را می‌سازند. با هوشمندتر شدن موتورهای جستجو و توجه بیشتر آن‌ها به محتوای ارزشمند کسب‌وکارهایی موفق خواهند بود که روند صحیحی از بازاریابی محتوایی را در پیش بگیرند.
به بیان ساده، بازاریابی محتوایی ایجاد و به اشتراک‎‌گذاری محتوای آنلاین مرتبط با برند است که با هدف افزایش جذب کاربر از موتورهای جستجو و ایجاد روابط عمومی قوی با مخاطب صورت می‌گیرد. تعیین کلمات کلیدی مناسب، تولید پست‌های وبلاگی(شامل متن، اینفوگرافی، ویدیو و …)، توزیع محتوا و آنالیز محتوا از جمله فعالیت‌های مربوط به بازاریابی محتوایی است
بهینه سازی OFF PAGE وب سایت

بخش مهم بهینه سازی off page سایت ایجاد شبکه های قدرتمند بک لینک می باشد
تعداد وب‌سایت‌های معتبری که به مطالب شما لینک داده‌اند، نقش بسزایی در ارتقا جایگاه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو خواهد داشت. از همین رو بسیار پراهمیت است که استراتژی مشخصی برای ایجاد شبکه‌ی قدرتمند بک‌لینک طراحی و پیاده‌سازی شود.
آنالیز و ارائه گزارش

ما با ارائه گزارش های ماهانه شما را از روند اجرای فرآیند سئو آگاه می سازیم . در گزارشات ارائه شده شما می توانید روند پیشرفت وب سایت خود را ارزیابی نمایید .