کشور مغولستان درست در مرکز آسیا قرار دارد و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد اما تا کنون کمتر مورد استقبال تور گردشگری واقع شده است. تور مغولستان را در کمتر آژانس مسافرتی می توان یافت زیرا جدیداً به لسیت مکان های مورد علاقه گردشگران تبدیل شده است. برای سفر به این کشور آسیایی می توانید با ثبت نام در تور و پرداخت هزینه بقیه کارها را به آژانس مسافرتی بسپارید و نیز می توانید به صورت شخصی به این کشور سفر کنید ولی چون تمام کارها بر عهده خودتان است دغدغه تان نیز بیشتر خواهد بود.

شهر اولان باتر در تور مغولستانشهر اولان باتر پایتخت کشور مغولستان می باشد و حدود نیمی از مردم این کشور در این شهر ساکن هستند. اولان باتر دارای کلیساها و موزه های فراوانی است که مهمترین موزه آن نیز موزه ملی مغولستان می باشد که گذشته ها و فرهنگ مغولی را به نمایش می گذارد برای شناخت بیشتر از این کشور می توانید در تور این موزه ملی ثبت نام کنید. اگر به اولان باتر سفر کردید می توانید به جای هتل لوکس یک شب را در چادرهای عشایری که در بیابان های این شهر قرار دارد و یا در چادرهایی که در پارک ملی اولان باتر است، بگذرانید زیرا تجربه ای دلچسب خواهد بود.جشنواره های تور مغولستاندر تور مغولستان جشنواره نادام که به مدت سه روز در سال در تیرماه برگزار می شود و در این جشنواره که جزو قدیمی ترین جشنواره جهان به شمار می آید مغولی ها در یک محوطه بزرگ جمع می شوند و مسابقات کشتی و تیراندازی و غیره می دهند و در آخر هم با صرف غذاهای محلی پذیرایی می شوند. جشنواره بایان اولی نیز در مهرماه هر سال برگزار می شود و در آن شرکت کننده گان مسابقات محلی قزاقستانی ها هستند و مغولی ها به تماشا می آیند. این دو جشنواره نماد مغولی ها می باشند پس اگر تور شما مقارن با هر یک از این ها بود حتماً این جشنواره ها را ازدست ندهید.دریاچه خوسگل در مغولستان

با دیدن دریاچه خوسگل در مغولستان نقاشی زیبایی در جلو چشمانتان نقش می بندد. طبیعت زیبا و سرسبزی که دارای آسمانی آبی و تمیز و نیز دریاچه ای با آب مروارید گونه بهشتی را توصیف می کند که در مغولستان قرار دارد. در این دریاچه می توانید شنا و غواصی کنید و یا در تور قایق سواری آن ثبت نام کنید و به دل این دریاچه زیبا بروید. در عصرهای بهار و تابستان می توانید به ماهیگیری و یا موج سواری بپردازید.


بسیاری از گردشگران کشورمان به قصد خرید و بازدید از مراکز خرید شیک و لوکس از تور استانبول استفاده می کنند. ایرانیان علاقه وافری به جنس های ترک کشور ترکیه دارند از این رو تور گردشگری این کشور همیشه مورد تقاضای مردم است و در برخی مواقع از سال نیز می توانید از بلیط لحظه آخری برای سفر به کشور رویاهایتان بهره ببرید. در تور ترکیه می توانید قبل از اقدام برای خرید بلیط هواپیما از کارشناسان الهام سیر در خصوص بلیط چارتر و ارزان قیمت مشاوره بگیرید.


مرکز خرید مال در تور استانبولمرکز خرید استانبول مال وسیع ترین مرکز خرید کشور ترکیه است که در استانبول قرار دارد و بی شک یکی از مراکز خریدی است که در تور استانبول وجود دارد. برای اینکه در استانبول مال بتوانید بگردید و خرید کنید زمان زیادی لازم دارید زیرا این مرکز خرید وسعت باور نکردنی دارد و با یک روز و دو روز نمی توانید از همه جای آن دیدن کنید. وسعت استانبول مال به گونه ای است که در این مرکز خرید نزدیک به چهار صد عدد رستوران و نیز بیش از 15 عدد سینما و نیز هزاران واحد و مغازه وجود دارد که تمامی این مغازه ها برندهای ترک معتبر را می فروشند و با خیال راحت می توانید از ای ها خرید کنید.مراکز خرید ایستینیه و زورلو سنتفرمرکز خرید ایستینیه لوکس ترین و مدرن ترین مرکز خرید ترکیه می باشد. اگر در تور استانبول به دنبال جنس های برند هستید حتما به مرکز خرید ایستینیه سر بزنید و مطمئن باشید که دست خالی بر نمی گردید. همچنین می توانید در در رستوران ها و کافه های این مرکز خرید با خوردن خوراکی های بین المللی خستگیتان را برطرف کنید. یکی از مزیت های مرکز خرید زورلو سنتفر دسترسی آن به تمام نقاط مهم و جاذبه های شهر استانبول می باشد. در زورلو نیز به مانند ایستینیه می توانید برندهای مشهور را ببینید و اوقات فراغت خود را در سینماهای این مرکز خرید به دیدن فیلم سپری کنید. در زورلو یک هتل لوکس و شیک وجود دارد که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده و آماده خدمت رسانی به گردشگران تور خارجی می باشد.