امروزه ما همراه با کار و مسائل روزمره نیاز به یک تفریح و سرگرمی داریم که البته به عقیده ی من بهترین سرگرمی موسیقی است اما من وقتی با خیلی از دوستانم صحبت میکنم می گویند که وقتی برای رفتن به اموزشگاه ندارند و این معمولا بزرگترین مشکل در بین مردم هستش که در بین کارها و مشکلات روزمره توانایی مراجعه به اموزشگاه های موسیقی ندارند.
اما بهترین راه برای این مشکل به عقیده ی من اموزش گیتار الکتریک ان هم به صورت انلاین است. در این صورت است که هر شخصی می تواند با هر شغلی در خانه اموزش ببیند و نیازی نیست بعد از کار و خستگی زیاد به اموزشگاه ها مراجعه کنند و تازه زمان زیادی را در ترافیک به سر ببرند و در واقع بزرگترین راه حل برای اموزش گیتار برقی به عقیده ی من اموزش انلاین است چیزی که تا به امروز در کشور ما وجود نداشته است.

اموزش به صورت انلاین به شما این امکانات را میدهد که با گنجینه ای از اطلاعات روبرو شوید و در همان ابتدای کار به کلی مطلب رایگان دسترسی داشته باشید وهمچنین هر سوالی که داشتید همان موقع مطرح کنید و نهایتا 2 ساعت بعد جواب ان را میگیرید در حالی که این امکانات برای شما در اموزشگاه ها امکان پذیر نبود.
اما اموزش گیتار به مهارت کامل نیاز دارد و برای اینکه به بیراهه نرید نیاز به یک اموزش جامع و البته به روز شده در زمینه گیتار دارید که البته این چیزی است که هرکسی این قابلیت را ندارد. دلیل این امر هم انست که این ساز یک ساز کاملا غربی است و نیاز دارد تا شکل صحیح ان توسط فردی اگاه نسبت به ان گفته شود و شکل صحیح ان همراه با تبلچر گیتار اموزش داده شود. در حوزه ی اموزش هر بخش ابهاماتی وجود دارد از پیک گیتار گرفته تا مباحث مختلف ریتم گیتار که باید با دانش کافی در مورد هرکدام شفاف سازی بشه تا برای هنرجو مشکل ساز نشود.