ساندویچ پانل

ساندویچ پانل از دو لایه ورق سخت تشکیل شده است ، که از جنس های مختلفی تشکیل شده اند.
و باتوجه به کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. پانل ها از هسته تشکیل شده اند جنس این هسته ها متفاوت است ، هر کدام از هسته های ساندویچ پنل در ساخت محصولات بخصوص و مناطق مختلف به کار می‌روند.
هسته ساندویچ پنل میان دو لایه ورق ساندویچ پانل قرار دارد ، سبب می‌شود ، ساندویچ پانل بتواند در مناطق مختلف برای مثال به عنوان سازه های یخچالی و … به کار برود.
به صورت کلی دو نوع ساندویچ پانل وجود دارد ، پانل سقفی و پانل دیواری که در هر کدام از عایق های مخصوص استفاده می‌شود.
ساندویچ پنل سقفی در ترمیم سقف سازه ها و ساختمان ها به کار می‌رود ، سبب می‌شود تا طول عمر سازه ها بالا برود پنل ها علاوه بر بالا بردن طول عمر سازه ها عایق گرما و سرما نیز می‌باشند ، که از هدر رفتن برق و انرژی جلوگیری می‌کند و به مراتب از هزینه ها می‌کاهد.
ساندویچ پانل به راحتی قابل ساخت در ابعاد مورد نیاز محل شما می‌باشد ، ویژگی دیگر ساندویچ پنل در حمل و نقل آسان و در مقابل این موضوع جابه‌جایی و نصب سریع است که مورد توجه مشتریان سازه های پانلی قرار گرفته است.
از ساندویچ پنل ها در ساخت کامیونت های یخچالی و ماشین های حمل بار کمک گرفته می‌#شود، به دلیل بالا بودن عایق و طول عمر بالا پانل ها در مقابل گرما ، سرما و رطوبت ، بسیار مورد توجه اتاق سازان در عرصه ساخت اتاق باری کامیون و کامیونت قرار گرفته شده است.