تولید پروفیل آلومینیوم به دلیل این که دارای وزن سبکی می باشد بسیار رونق یافته است.
برای مثال باید بگوییم که استفاده از آن در صنایعی مانند خودرو سازی سبب کاهش مصرف انرژی شده و میزان فشار های ناشی از تحمل بار را به صورت چشمگیری افزایش می دهد و به صورت کلی باعث می شود که در مقابل فشار، استحکام بالایی را به دست آورد.
آلومینیوم کاملا غیر سمی است و دارای قدرت رسانایی بسیار خوب و زیادی می باشد که به عنوان بهترین انعکاس دهنده ی گرما و نور است و در برابر خوردگی مقاومت بسیار چشمگیری را از خود نشان می دهد. آلومینیوم از جمله فلز هایی می باشد که برای تولید پروفیل که دارای شکل ها و سطوح متنوعی باشند، بسیار مناسب است و در این راستا شامل قابلیت های نا محدودی می باشد.
به دلیل قابلیت شکل گیری بسیار خوبی که دارد سبب شده است که در اکستروژن آلومینیوم کاربرد بسیار خوبی داشته باشد و برای انجام این کار از آن استفاده شود. اکستروژن که به عنوان یکی از روش هایی می باشد که برای شکل دهی به کار می رود به عنوان تکنیکی تبدیل شده است که آلیاژ های آلومینیوم را به پروفیل هایی با سطوح مقطع مشخص و خاص تبدیل می کند که دارای کاربرد های گوناگون و متنوعی می باشند.
کاربرد هایی که پروفیل آلومینیوم دارد


فروش پروفیل آلومینیوم برای استفاده در مکان های مختلف می باشد که از جمله آن ها می توان برای به کار بردن آن در سیستم های معماری، استفاده در پارتیشن ها، به کار بردن آن در انواع مختلفی از اقامت گاه ها، استفاده در سیستم هایی که برای حفاظت و مراقبت هستند و برای به وجود آوردن شکل ها و فرم های هندسی مانند، اشاره کرد.
در برخی مکان ها مانند اداره جات، کارخانه ها، فروشگاه ها، خانه ها، هتل ها و سایر مکان هایی از این قبیل، تولید پروفیل آلومینیوم به منظور ساخت درب ها، پنجره ها، قاب ها و مانند این ها می باشد.

عملیات اکسترود به چه صورت است


عملیات متراکم سازی آلومینیوم را اکسترود می گویند که این کار ها با توجه به دسته بندی هایی که آلیاژ ها دارند و متدی که برای انجام این کار در نظر گرفته می شود به روش های سرد، گرم و نیز مستقیم انجام می شوند که روش مستقیم از رایج ترین شیوه هایی است که برای اکستروژن استفاده می شود. در حین انجام اکستروژن باید از میز خودکار استفاده شود تا میز پرس سبب به وجود آوردن خط در سطوح نشوند و به هنگام فروش پروفیل آلومینیوم، سطحی کاملا صاف و عاری از هر گونه خش را شاهد بود.بخش های مختلف یک دستگاه پرس اکستروژن چیست

دستگاهی که برای انجام پرس اکستروژن پروفیل آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد شامل یک قسمت جلویی و یک قسمت پشت است که این دو قسمت باید به خوبی به یک دیگر متصل شوند که برای انجام این کار از چهار میله نگه دارنده استفاده می شود.
از جمله اجزای تشکیل دهنده این دستگاه می توان به وجود موارد زیر اشاره کرد:
سیلندر اصلی که برای ایجاد فشار و پیشروی رام است، پمپ هیدرولیکی که برای محاسبه فشار هیدرولیکی از واحد نیوتن بر متر استفاده می شود، رام و یا همان چکش میله ای که به سیلندر اصلی متصل است، شمش یا بیلت در اندازه های کاملا استاندارد و خاص وجود دارند، بلوکی که برای محافظ است که بین بیلت و رام قرار دارد و از ایجاد چسبندگی بین آن ها جلوگیری می کند و کانتینر که برای نگه دارای بیلت است و نقش آن هدایت بیلت تا قالب می باشد.چگونگی کمک به انجام بهتر پروسه اکسترود آلومینیوم

عملیات کشش و انجام برش کاری بعد از اتمام کار باید انجام شود. برای صاف کردن سطوح پروفیل باید از عملیات کشش بهره برد و برش کاری را باید بر اساس درخواست مشتری انجام داد که در اندازه های ۲ ،۳ و یا ۶ متری می توان این کار را انجام داد.نکته بسیار مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که سه اصل در این راستا بسیار مهم می باشند که توجه به دما، فشار و همچنین داشتن سرعت کافی در تولید پروفیل آلومینیوم به صورت با کیفیت نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.
مزایای استفاده از اکستروژن آلومینیوم چیست


فروش پروفیل آلومینیوم به این دلیل رونق و رواج یافته است که انجام این عملیات دارای راندمان بالایی در تولید می باشد که دارای کیفیتی بسیار بالا در سطح خود است. در هنگام خرید پروفیل آلومینیوم اکسترود شده مطمئن باشید که دارای ابعادی دقیق و مناسب است و این محصول شما هیچ نیازی به ماشین کاری مجدد ندارد و دارای استقامت کششی بسیار بالایی می باشد که این عامل به دلیل وجود پروفیل اکسترود شده می باشد.

نکات لازم هنگام اجرای نمای ساختمان

سقف متحرک ریلی استخر و گلخانه

تعریف پروفیل های صنعتی شیاردار

درب و پنجره آکاردئونی و دوجداره

درب کرکره ماشین

نمای ساختمان فریم لس

مقایسه تیغه کرکره آلومینیوم و فولادی گالوانیزه

خدمات آنادایز آلومینیوم

درب و پنجره دو لنگه مولیون ثابت

بالابر ریلی

چادر های آلومینیومی بدون ستون

رادیاتور حوله خشک کن آلومینیومی

ویژگی لوله های آلومینیومیویژگی لوله های آلومینیومی

پروفیل آلومینیوم

بخش های مختلف یک دستگاه پرس اکستروژن چیست

لوور آلومینیوم چیست

استفاده از توری پلیسه چه مزایایی دارد

تلرانس در اکستروژن پروفیل آلومینیوم

کاربرد هایی که پروفیل آلومینیوم دارد

قیمت پروفیل آلومینیوم

امروزه استفاده از آلومینیوم و پروفیل آن بسیار رونق یافته است و این رونق در تمامی صنایع مانند حمل و نقل، بسته بندی، خودرو، برق و مانند این ها به خوبی به چشم می خورد و فروش پروفیل آلومینیوم توسط افراد مختلفی انجام می شود. برای مثال استفاده از این محصول در خودرو سازی مزایای زیادی را برای شما در پی دارد و یکی از این مزیت ها این می باشد که سبب می شود که مصرف انرژی کاهش یابد و استحکام بالایی را در مقابل فشار و ضربه به دست آورد.
میهن آلومینیوم محصولاتی بسیار با کیفیت را در این راستا برای شما تولید می کند و رقیبی کاملا قوی با دیگر افرادی می باشد که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، کافیست یک مرتبه سفارش خود را با در میان بگذارید و مشتری دائمی ما شوید.

مزیت پروفیل آلومینیوم شیاردار چیست؟


پروفیل آلومینیوم شیاردار دارای مزایا و ویژگی های زیادی هستند که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد:

  1. پایه ها و فریم ها متنوعی را می توان با استفاده از آن ساخت که این کار نیاز به ابزار خاص و یا تخصصی خیلی خاص ندارد.
  2. طرح های متنوع به همراه اندازه ها و سایز های مختلفی را به سادگی می توان با به کارگیری این انواع ایجاد کرد.
  3. تنوع زیادی در اتصالات دارند بنابراین می تواند به سادگی اشکال مختلف و متفاوتی را به یک دیگر متصل کرد.
  4. مواد بسیار با کیفیت و درجه ۱ در ساخت آن ها به کار رفته است و در حین تولید آن ها نظارت های کافی بر روی کنترل کیفیت آن ها صورت گرفته است.
  5. این پروفیل ها استحکام و سختی بالایی دارند و تحمل وزن های خیلی زیاد از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن ها است.
  6. انعطاف پذیری و داشتن قابلیت انطباق پذیری از ویژگی های اصلی این مدل های شیاردار است.
  7. از این انواع می توانید برای ساخت میز های کاری، تولید دستگاه های صنعتی، نوار های نقاله و مانند این ها استفاده کنید. در واقع می توان گفت که برای ساخت چهارچوب های با استحکام زیاد و قوی، این انواع شیاردار بهترین گزینه هستند.