سلام دوستان
در اینجا قصد دارم در مورد وب سایتی صحبت کنم که خیلی از ما با اون آشنا هستیم . در مورد وب سایت محبوب فری پیک freepik.com میخوام صحبت کنم. سایت فری پیک یکی از سایت های تولید محتوای گرافیکی هست که طراحان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا دارن با این سایت همکاری می کنند. همه چی دست در دست هم داده که این سایت الان جزو یکی از برترین مرجع های دانلود فایل های گرافیکی باشه. هر طرح گرافیکی که ما فکرشو بکنیم داخل این سایت هست که تا الان تونسته نیاز هر کاربری رو رفع کنه . طرح های لایه باز آماده برای هر طراح به عنوان یک گنج هست که کار طراح ها رو خیلی آسونتر کرده و کمک شایانی به طراح ها کرده است. اینکه طرح لایه باز چی هست رو در ادامه قرار میدم. که برای اون دسته از عزیزان که متوجه نمیشن قابل فهم باشه.
سایت فری پیک بر پایه 3 موضوع محتوا های خودش رو به مخاطبان ارائه می کنه که به ترتیب زیر هستند :
  • فایل های وکتور
  • فایل های پی اس دی
  • تصاویر

به لطف دو نرم افزار قدرتمند طرح های حرفه ای خلق میشه توسط طراحان که گفتن اون خالی از لطف نیست :
  1. نرم افزار ایلستریتور
  2. نرم افزار فتوشاپ

البته نرم افزار های دیگه ای هم هست که مهم ترین اونها این دو نرم افزار هستند.
سایت فری پیک با سابقه نزدیک به 10 ساله خود تونسته الان جایگاه خوبی رو در بین هواداران خودش کسب کنه که ثمره این فعالیت ها وجود چند میلیون طرح لایه باز و تصاویر است.

جهت استفاده شما به راحتی میتونید در این سایت ثبت نام کنید و از طرح های رایگان استفاده کنید اما در بخش دیگر بخش طرح های پولی هست که در صورت خرید میتونید از این بخش استفاده کنید. در ادامه میخوام صحبت های خودم رو کامل کنم و به شما نحوه دانلود فایل های پولی رو آموزش بدم.
شما با استفاده از سایتی که در ادامه خدمتتون عرض میکنم به راحتی میتونید به همه فایل های پولی این سایت دسترسی داشته باشید الان که من این نوشته رو مینویسم حدود 6 میلیون طرح!! که میتونه نیاز هر کسی رو رفع کنه. با استفاده از سایت free-pik.ir شما در کمتر از 10 دقیقه میتونید از این محتوهای گرافیکی ارزنده استفاده کنید. توضیحاتی در مورد این سایت بهتون نمیدم چون توضیحات رو خودشون بیان کردند. ممنون که دو دقیقه از وقتتون رو بهم دادین و این نوشته رو خوندین.