شما که از ویبولتین ورژن 4 استفاده میکنید خوب میدونید که ما دو تا بک گراند داریم، یکی بک گراند اولیه که تمام سایت رو پوشونده و یکی دیگه بک گراند برد ها و انجمن ها که الان در این انجمن سفید رنگ هست. خب در آموزش قبلی ما به شما یاد دادیم که چطور اون بک گراند اصلی رو عوض کنید. حالا به شما یاد میدیم که چطور بک گراند دوم رو عوض کنید. من برای این کار یه css به شما میدم که شما باید بر اساس میل و سلیقه خودتون به شکلی که توضیح خواهم داد تغییرات لازم رو روی این css اعمال کنید.

ابتدا به این کد نگاه کنید:

کد:
<style type='text/css'>
body{
background-color: #FFFFFF;
background-image: url(URL TO YOUR BACKGROND);
background-repeat:repeated;
}
</style>
خب حالا میریم که این کد رو درست راستش کنیم و جایگزینش کنیم توی انجمن. برای اینکار شما باید از این مسیر برید:

استایل ها و قالب ها=>> تنظیمات استایل =>> استایل مورد نظر رو انتخاب کنید =>> تمام تنظیمات استایل

حالا برید و وارد محیط کار بشید.

همون اول کار اون بالای صفحه سه تا بخش هست که کد توشون نوشته شده ، شما بخش header رو انتخاب میکنید و این کد رو که بالا به شما نشون دادم رو اونجا قرار میدید.

حالا ...
اگه شما بخواین که بک گراند شما فقط رنگش عوض بشه، کافیه گزینه رنگ رو توی این کد دستکاری کنید. الان توی کد من با قرمز مشخص کردم رنگ رو که اینجا FFFFFF قرار دادم و کد هکس رنگ سفید هست، شما میتونید کد رنگ مورد نظر خودتون رو جایگزینش کنید و اگه عکس برای بک گراند نمیخواید کار شما اینجا تموم شده و ذخیره کنید.

اگر شما میخواید برای بک گراند عکس قرار بدید باید گزینه دوم این کد رو ویرایش کنید که باز من با رنگ قرمز مشخص کردم. به جای اون قسمت قرمز رنگ شما لازمه فقط لینک ایمیج بک گراند خودتون رو قرار بدید و بعد دخیره کنید.

حالا بک گراند ثانویه انجمن شما هم به همین راحتی ست شده است.

تا آموزشهای بعدی
لذتشو ببرید