تبلیغات در اینترنتPanypay
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

موضوع: نحوه اقدام برای رفع فیلتر

 1. Top | #1
  پاسخگو و راهنمای سایت

  تاریخ عضویت
  Jan 2011
  ورژن ویبولتین
  ندارم :)
  نوشته ها
  3,407
  مورد پسند
  3,195 بار
  نوشته های وبلاگ
  1
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  413

  پیش فرض نحوه اقدام برای رفع فیلتر  با اینکه کماکان در پیچ و خم رفع فیلتر به سر می برم قصد دارم مراحل کار را برای شما هم توضیح بدهم تا در صورتیکه شما هم به مشکل فیلترینگ برخورد کردید (که خواهید کرد!) دچار سردرگمی نشوید.

  خوب داستان از آنجا شروع میشود که شما میخواهید از سایت خود بازدید کنید و یا وارد پانل مدیریتی سایت خود شوید که با صفحه فیلترینگ برخورد می کنید!
  حالا این سئوالات در ذهن شماست که:
  1-چگونه رفع فیلتر کنم؟
  2-مطالب مشکل دار سایت و یا وبلاگ کدام هستند؟
  3-مراحل رفع فیلترینگ چگونه است؟
  4-اصلا”از کجا شروع کنم؟
  خلاصه حسابی با خودتان کلنجار خواهید رفت در حد تیم ملی! برای اینکه شما مثل من دچار قاطی کردن آب و روغن در مخ نشوید مراحل کار را ساده می گویم. خوب بخوانید که این شتر مسلما”دم در شما هم روزی خواهد خوابید!اولین کاری که باید کنید ایمیل زدن به آدرس زیر است.
  filter@dci.ir
  فراموش نکنید در هر ایمیلی که می زنید باید نام دومین یا دومین های خود را در عنوان ایمیل وارد کنید. ضمنا”برخلاف شایعاتی که می گویند به ایملهای جی میل جواب نمی دهند چنین نیست اما برای اینکه شکی در کار نباشد از ایمیل یاهو استفاده کنید.بعد از چند ساعت یک ایمیل با این محتوا برای شما می آید:
  به نام خدا
  با سلام
  تارنمای اینترنتی مورد نظر شما در اجرای قانون جرایم رایانه ای وبه دستور «کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه » مستقر در دادستانی کل کشور (پالایش) شده است .در صورتی که صاحب دامنه یا مدیر مسول تارنما بوده وتمایل داشته کارگروه به شکایت شما رسیدگی نماید مقتضی است اقدامات ذیل را انجام دهید:
  1. متن اعتراض را به همراه مشخصات کامل خود (شامل نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، محل صدور ، تاریخ تولد ، نام پدر ،کد ملی ،آدرس دقیق پستی و شماره تلفن ثابت و همراه ) به آدرس filter@dci.ir ارسال نمائید تا اعتراض شما به دبیرخانه کارگروه ارسال گردد .
  2. نام دامنه پایگاه فیلتر شده را حتما در موضوع تمامی ایمیل های مورد تبادل درج نمایید.
  3. اگر تارنمای فیلتر شده در «پایگاه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی » قبلا ثبت نگردیده، آنرا ثبت نمایید . دارندگان وبلاگ از انجام این بند مستثنی هستند .
  4. هرگونه محتوای مجرمانه موجود در تار نما را براساس فهرست «مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه ای » با حفظ سابقه رفع اثر فوری نمایید.
  5. به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محل اقامت (اعلام شده درپایگاه مندرج در بند 3 دستورالعمل حاضر ) مراجعه و فرم تعهد نامه اخذ شده از اداره مزبور را بعد از رفع اثر فوری محتوای مجرمانه تکمیل کنید . در صورت بروزمشکل درانجام و پیگیری امورمربوطه با شماره تلفن 88846964-88846962-88846960 داخلی 168 تماس گرفته شود .
  6. هرگونه تغییر در نشانی (آدرس )فیلتر شده یا راه اندازی آدرس اینترنتی جدید با محتوای قبلی یا راه اندازی سایت با پروتکل https تخلف محسوب شده و موجبات پیگرد قضایی را فراهم خواهد آ ورد .
  7. در صورت بالا نیامدن تارنما ( down بودن ) نوبت رسیدگی به اعتراض شما باطل گشته و می بایست مجدداً طی مراحل این دستورالعمل انجام پذیرد .بدیهی است با انجام تمامی موارد فوق ، تارنما ی مورد نظر بررسی و در صورت رفع اثر محتوای مجرمانه یا بروز اشتباه احتمالی درسامانه فیلترینگ و نیز موافقت دبیرخانه کارگروه مزبور، تارنمای شما رفع فیلتر خواهد شد . تذکر:چنانچه هفت روز پس از انجام کامل مراحل فوق تارنمای شما رفع فیلتر نشده یا پاسخی به اعتراض شما ارسال نگردید ، در ساعات اداری موارد به انضمام مشخصات مذکور در بند 1و2 دستورالعمل حاضر و گزارشی از اقدامات انجام شده به آدرس shekayat@dci.ir اعلام نموده تا مراتب پیگیری شود . واحد فیلترینگ شرکت ارتباطات زیرساخت
  WWW.TIC.IRخوب تا حدی موضوع روشن می شود.
  حالا یک ایمیل که در عنوان آن آدرس دومینهای شما باشد در پاسخ به این ایمیلی که برایتان آمده است می فرستید که در آن مشخصات شما همانگونه که گفته شده وجود داشته باشد و درخواست کرده باشید که به موضوع فیلترینگ سایت شما رسیدگی شود.بعد از ارسال این ایمیل مدتی بعد یک ایمیل دیگر از آدرس زیر با این محتوا می آید:
  sh.ershad@dci.irدرود و احترامجهت پیگیری با شماره 64-63-62-88846960-021 داخلی 168 تماس حاصل نمایید.با سپاساز اینجا به بعد شما از طریق ایمیل هیچ کاری را نمی توانید پیش ببرید و باید تلفنی اقدام کنید.
  با شماره های قید شده تماس میگیرید. اولین کاری که از شما خواهند خواست ابتدا ثبت در پایگاه ساماندهی و سپس مراجعه جهت دادن تعهد به ارشاد است.خوب برای ثبت در ساماندهی باید به وب سایت آن بروید. باید مشخصات خود را کامل! بدهید. ضمنا”فراموش نکنید ایمیلی که می فرستند به آدرس زیر ارسال میشود.info@yoursite.comیعنی شما باید ایمیلی با ای دی info در سایت خود داشته باشید و گرنه برگشت خواهد خورد و کار ناقص می ماند.خوب حالا برای دادن دادن تعهد اگر در تهران هستید باید به مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد در خیابان سمیه روبروی برج سپهر مراجعه کنید و در طبقه اول به دبیرخانه بروید و برای هر دومین خود یک فرم تعهد پر کنید. حتی اگر دومینهای شما بر روی یک هاست ریدایرکت شوند هم باز باید فرم جداگانه پر کنید. حتما”کارت ملی همراه خود داشته باشید. اگر هم در شهرستان هستید همان تلفنی بپرسید کجا باید مراجعه کنید در شهر خودتان.این هم محتوای فرم است:“بسمه تعالی”به:دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه ای
  با سلاماینجانب ……………………فرزند …………ضمن مطالعه دقیق فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه ای، اعلام می دارم نسبت به پالایش پایگاه اینترنتی به نشانی …………………………………با مشخصات ثبت شده (در سامانه مربوطه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از محتوای مجرمانه اقدام نموده ام و متعهد می گردم که در صورت بازگشایی پایگاه اینترنتی مذکور، نظارت دقیق نسبت به عدم انتشار محتوای مجرمانه در آن پایگاه داشته باشم.تاریخ: / / شماره تماس:
  امضاء: اثر انگشت: بعد از تعهد دادن یکی دو روز بعد تماس بگیرید تا سایت شما را در لیست بررسی قرار دهند. به شما خواهند گفت دوباره کی تماس بگیرید.بعد از بررسی به شما خواهند گفت چه چیزهایی مشکل دار است. البته باز هم تلفنی است و لینک و یا لیست لینکهای مشکل دار برای شما ایمیل نخواهد شد. پس از رفع موارد دوباره تماس میگیرید تا در بررسی مجدد قرار بگیرید. پس از بررسی مجدد تماس میگیرید تا اشکالات احتمالی را بگویند.
  اگر مي‌خواهيد از ##### خارج شوید، تغییر آدرس مانند ساب دومین و .. ندهید که کلا”از بیخ به مشکل برخورد خواهید کرد. ضمنا”موقع بررسي سایت شما در كارگروه، اگر سايتتان از دسترس خارج شود (down شود) باعث مي‌شود مجبور شوید دوباره درخواست بررسی دهید.این روند را چند بار تکرار میکنید تا بلکه به شما بگویند سایت شما برای رفع فیلتر ارسال شده است.

 2. گیفت کارت آیتونز

 3. Top | #2
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  ورژن ویبولتین
  4
  نوشته ها
  125
  مورد پسند
  68 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  20

  پیش فرض چکار کنیم تا فی لتر نشویم

  با درود
  دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون برای رفع فی لتر
  اگه امکانش هست از دوستان راهکارهای جلوگیری از فی لتر شدن سابت رو هم بگین یعنی چکار کنیم که سایتمون فی لتر نشه (حتی الامکان)
  ممنون

  2 تشکر توسط:


 4. Top | #3
  مدیر بازنشته

  تاریخ عضویت
  Nov 2010
  ورژن ویبولتین
  4.1.2
  نوشته ها
  469
  مورد پسند
  697 بار
  نوشته های وبلاگ
  5
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  69

  پیش فرض

  1) استفاده نکردن از واژه های فیل شده
  2) قرار ندادن لینک ها فیل شده در سایت یا انجمن
  3) سایت های دانلود فیلم و موزیک فیل میشن (بدون مجوز ارشاد)
  4) ثبت در سایت سازماندهی
  5) رعایت "فهرست مصاديق محتوای مجرمانه "
  متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای
  ...

  5 تشکر توسط:

  تو ای بال و پر من، رفیق سفر من، میمیرم اگه سایه ت، نباشه رو سر من

  تو ای خود خود عشق، که بی تو نفسم نیست، کجا تو خونه داری که هرجا میرسم نیست

  اهل کدوم دیاری،کجا تو خونه داری، که قبله گاهم اونجاست،هرجا که پا میزاری

  اهل کدوم دیاری،گل کدوم بهاری،که حتی فصل پاییز باغ ترانه داری


 5. Top | #4
  کاربر اخراجی

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  ورژن ویبولتین
  Version 4.1.6
  سن
  27
  نوشته ها
  248
  مورد پسند
  128 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  ای بابا شانسو
  6. هرگونه تغییر در نشانی (آدرس )فیلتر شده یا راه اندازی آدرس اینترنتی جدید با محتوای قبلی یا راه اندازی سایت با پروتکل https تخلف محسوب شده و موجبات پیگرد قضایی را فراهم خواهد آ ورد .
  من یه دامینم فیل شد تغییر ادرس دادم

  زمان سایتم از مای بی بی به وی بی تغییر دادم دقیقا همون روز فیل کردن ضد حال بزرگ خوردم کلی ذوق داشتم واسه وی بی ....

  برای فیل کردن همون روز که فیل نمیکنن درسته؟ از چند روز قبل دستور میگیرن بعد فیل میکنن پس سایت منو ندیدن وی بی شده...

  الان که سایتم کلا ظاهر و محتوایتش با قبلی فرق کرده ثبتم هست این تو ساماندهی باز مشکل سازه میشه؟ اون قبلی هم تو ساماندهی ثبت بود ولی بدونه اطلاع فیل کردن زحمت شیش ماهه... واقعا کارشون با عقل جورد در نمیاد...اخه بنده خداها شماکه ثبت سایت رو تو ساماندهی قرار دادین منی که این همه زحمت کشیدم واسه سایتم سایتمم ثبت کردم تو ساماندهی مرض دارم خلاف کنم؟ من اگه میخواستم مطالب غیرمجاز بذارم تو سایتم اصلا سایتو تو ساماندهی ثبت میکردم؟

  من به این امید ثبت کردم که قبله فیلترینگ اطلاع میدن ولی عینه اب خوردن زدن زحمت شیش ماهه سایتی که روزی 30 نفر عضو میشدن رو....


  فکرم میکنم مشکل از اهنگ ها و کلیپ هایی که تو سایتم بوده... برای همین فیل کردن

  این جدیده کلا اهنگ و کلیپ برای مهمان بستس ..... حالا دوستان نظر بدن این جدید کلا همه چیش تغییر داره لازمه اون قبلیه رو تو ساماندهی پیگیری کنم؟یا نه؟

  کاربر مقابل از MR.SASHA بابت این پست مفید تشکر کرده است:


 6. Top | #5
  مدیریت کل سایت

  تاریخ عضویت
  Aug 2009
  ورژن ویبولتین
  4.2.2
  نوشته ها
  21,693
  مورد پسند
  54,961 بار
  نوشته های وبلاگ
  14
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  3122

  پیش فرض

  مهم ترین قسمت مورد چهارم هست که قبل از فیلتر شدن به شما اخطار میدن که مثلاً مطلب x رو پاک کنید .

  که فکر میکنم تا 3 اخطار میتونید دریافت کنید .

  6 تشکر توسط:


 7. Top | #6
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Sep 2009
  ورژن ویبولتین
  3.8.2
  نوشته ها
  46
  مورد پسند
  22 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  راستی مدت دامین یک آدرس فیل تموم شده. اگر بریم دوباره بخریمش باز هم فیله؟

  کاربر مقابل از amirrahmani بابت این پست مفید تشکر کرده است:


 8. Top | #7
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  ورژن ویبولتین
  4.1.8
  نوشته ها
  388
  مورد پسند
  183 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  49

  پیش فرض

  این یکی از کارهای مهمی که باید انجام بدید

  یکی از راه های جلو گیری از {فیل ت ر} شدن !

  کاربر مقابل از musicbl4st بابت این پست مفید تشکر کرده است:  WWW.MUSICBL4ST.COM

  جواب ندادن به بعضی تاپیکها یعنی چی ؟
  کسی بلد نیست ؟
  کسی اهمیت نمیده ؟
  سئوال مهم نیست ؟
  سئوال تکراریه ؟
  کسی عشقش نمیکشه جواب بده ؟
  سئوال در حد طرف نیست ؟
  شخص مقابل ارزش جواب دونستن رو نداره ؟

  چرا میپرسی برو جست و جو کن

 9. Top | #8
  کاربر اخراجی

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  ورژن ویبولتین
  Version 4.1.6
  سن
  27
  نوشته ها
  248
  مورد پسند
  128 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط amirrahmani نمایش پست ها
  راستی مدت دامین یک آدرس فیل تموم شده. اگر بریم دوباره بخریمش باز هم فیله؟
  بله تا نرین ارشاد تا هزار سال دیگه هم اون ادرس فیل هست

  کاربر مقابل از MR.SASHA بابت این پست مفید تشکر کرده است:


 10. Top | #9
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  May 2011
  ورژن ویبولتین
  4.1.4
  نوشته ها
  1,608
  مورد پسند
  2,067 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  211

  پیش فرض

  من خوشبختانه هنوز ##### نشدم

  ولي به قول شما اين شتر مسلمون ...

  سوال اول اينكه چه مدت طول كشيد ... از روز اقدام شما تا روز اقدام براي بازگشايي

  دوم اينكه اون قسمت حضوري براي تعهد نامه واسه شهرستاني ها به چه شكل ميشه

  کاربر مقابل از RK-ST7LE بابت این پست مفید تشکر کرده است:


 11. Top | #10
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  ورژن ویبولتین
  4.1.5
  نوشته ها
  272
  مورد پسند
  53 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  35

  پیش فرض

  من یبار سر جریان ساس پندد هاست دی ال حامد اعتصامی فر گفت زنگ بزنین ببینین چی میکن ما شجاعت به خرج دادیم زنگ زدیم گفت جرمت اینه که فیلتر میشی آدرس جدید میدی این یک گفت اگر هم بخایی فعالیت کنی باید آهنگ اونوری نزاری اینوری هم با اجازه کتبی از خواننده گفتم همینمون مونده آلان خواننده میاد کلی رو مخ آدم را میره تا آهنگشو میزاریم حالا فک کن ما بریم بگیم جون مادرت بیا اجازه کتبی بده به ما کاری نداری خدافظ

  2 تشکر توسط:


صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •