اپرا نامی است که بیشتر کاربران حرفه ای آن را قرین سرعت می دانند . این نرم افزار با بهره گیری از شیوه ی خاص خود در بارگذاری صفحات وب که همانا باز کردن متون در ابتدا و عکس ها و سایر فایلهای مولتی مدیا در پس آن است می تواند دسترسی کاربر را به اطلاعات هر صفحه سریع تر سازد . این ویژگی برای کاربرانی که از سرعت چندان بالایی بهره نمی برند می توان یک قابلیت مهم و کلیدی تلقی شود .
ورژن ۱۲ اپرا که به تازگی منشتر شده است با ظاهری دلنشین می تواند فضای بیشتری از وب سایت ها را در قالبی زیباتر برای شما به نمایش در آورد . حذف بخش های کلیشه ای و اضافه ی همیشگی که هر کاربری را از خود می رنجاند به هیچ وجه در این نرم افزار دیده نمی شوند و در استفاده از آن ، شما هستید و آدرس های وب و دیگر هیچ .
تمامی امکانات و ویژگی های Opera 12 به اینجا ختم نمی شود . در بر داشتن بلاک کننده ی حرفه ای پنجره های خود باز شو ( pop-up ) ، باز کردن چندین صفحه در یک پنجره ( Tab ) ، جست و جوی پیشرفته و بسیاری دیگر نظیر مدیریت کننده ایمیل ، خبرخوان RSS و پیغام رسان IRC که همگی در یک برنامه ی نسبتا کم حجم گنجانده شده اند .
برخی از قابلیت های کلیدی Opera 12 :
– دسترسی سریع تر به سایت هایی که بیشتر به آنها علاقه مندید .
– میانبرهای جست و جو که به شما این امکان را می دهد تا تنها با وارد کردن کلمه های کلیدی در نوار آدرس به آنها دستیابی پیدا کنید .
– قابلیت نمایش پنجره هایی که هنگام بسته شدن ناگهانی نرم افزار از بین رفته اند پس از اولین اجرا
– ساخت الگو برای ماوس به منظور دسترسی سریع تر به وب سایت ها از این راه
– قابلیت تبادل اطلاعات سایر مرورگر های اپرا که در کامپیوتر هایی در مکان های دیگر نصب شده اند .
– اپرا نه تنها آدرس هایی را که شما بازدید کرده اید به خاطر می سپارد بلکه محتوای صفحات نیز امکان ذخیره شدن را خواهد داشت و با جست و جوی سریع می توانید به آنها دسترسی پیدا نمایید .
– و …

​دریافت فایل:

حجم : 10.13 مگا بایت
لینک مستقیم
پسورد فایل www.vistadownload.net