بعد از ارائه آپدیتی از ویندوز 7 توسط مایکروسافت که کلیه کرکهای ساخته شده برای آن را از کار انداخت کرکرها راه جدید را برای ارائه نسخه های کرک شده در پیش گرفتند.

*

البته کرکهای قبلی به روز شد و توانست ویندوز را مجددا Activated کند که سافت گذر هم آنها را در صفحه دانلود نسخه MSDN ارائه کرده است ولی پس از کرک شدن نسخه Enterprise توسط یکی از معروفترین گروه های کرک نسخه های آپدیت از ماه سپتامبر روی این نسخه ارائه شد.

*

معرفی نسخه Enterprise:

این نسخه از نظر امکانات با نسخه Ultimate یکی است ولی سیستم لایسنس آن متفاوت است. سیستم لایسنس این نسخه مانند ویندوز XP می باشد. یعنی با یک سریال رجیستر می شود و نیازی به سیستم Activation ندارد. یک نسخه Enterprise را می توان با یک سریال بر روی چندین سیستم نصب کرد. این حالت به اصلاح VLK یا Volume License Key نام دارد.

این نسخه برای شرکتها و سازمانهای بزرگ ارائه می شود و با این کار به راحتی شرکت می تواند یک نسخه را بر روی سیستمهای مختلف نصب کرده و بدون اتصال به اینترنت آن را Active کرد. در واقع لایسنس به تعداد زیاد خریداری می شود.

اگر مایکروسافت تشخیص دهد که یک سریال مربوط به این ویندوز به دفعات زیادتر از حد مجاز مورد استفاده قرار گرفته ان را بلک لیست می کند و با جایگزین کردن سریال مجددا ویندوز فعال می شود.

*

فرق نسخه Enterprise با Ultimate:

Windows 7 Ultimate contains the same features as Windows 7 Enterprise, but unlike the Enterprise edition, it is available to home users on an individual license basis.

به این معنی که نسخه Ultimate برای کاربران خانگی ارائه می شود ولی Enterprise نمی شود.

*

ویژگیهای این ویندوز:

- به روز شده تا 16 دسامبر 2010

- دارای امکانات کاملا مشابه با نسخه Ultimate

- دارای کرک 100 درصد، متعلق به یکی از بهترین گروه های کرک

- بدون هیچ دستکاری در فایلها و سورس ویندوز

- قابلیت آپدیت بدون مشکل از سایت مایکروسافت

- کاملا جنیون و قانونی

- قابلیت نصب نرم افزارهای مایکروسافت که جنیون را چک می کنند

- بدون دستکاری در روند نصب ویندوز

*نکات:

1- کرک این نسخه از روش شبیه سازی بایوس استفاده نمی کند. برای همین بر روی کلیه سیستمها بدون مشکل کار می کند.

2- توضیحات داده شده استنباط تیم فنی سافت گذر بوده است و از هیچ منبعی گرفته نشده است.

3- نیازی به وارد کردن سریال در حین نصب وجود ندارد.

4- این نسخه مطمئن و بدون مشکل است و نیازی به تست از طرف سافت گذر نداشته است.

5- این نسخه 32 بیتی است.*

6- استفاده از توضیحات به صورت کلی یا جزئی بدون ذکر منبع در سایتها و وبلاگهای دیگر مجاز نبوده و مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

7- سافت گذر اجازه قرار دادن این نسخه در هیچ سایت و وبلاگی را جهت دانلود یا فروش نمی دهد. ادعای تعلق این نسخه به سافت گذر به راحتی قابل اثبات است. فروشگاه های حقیقی نرم افزار با کسب اجازه می توانند اقدام به تکثیر و فروش این نسخه کنند.

8- این نسخه به نحوی پک و فشرده شده است که در صورت دریافت CRC Error در حین باز کردن فایلها که نشانه ناقص دانلود شدن یک فایل است، نیازی به دانلود مجدد آن بخش نیست و با استفاده از WinRAR قابلیت Repair وجود دارد.

روش استفاده از کرک:

فایل اجرایی موجود در فولدر Crack را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و صبر کنید تا مراحل انجام گیرد تا خودش بسته شود. اگر پیغام اجازه دسترسی از طرف فایروال داده شد گزینه Allow را انتخاب کنید.منبع