زیر گروهها

دانلود نرم افزار قدرتمند و حرفه ای بهینه سازی سیستم

نرم‌افزارهای مختلفی برای بهینه‌سازی رایانه ساخته شده‌اند که هر کدام امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. پیش از این سه برنامه‌ی TuneUp Utilities، CCleaner و RegCure را که از نرم‌افزارهای بهینه‌سازی سیستم و رجیستری هستند، ارائه کرده‌ایم. نرم‌افزار TuneUp کامل‌ترین و مشهورترین برنامه برای بهینه‌سازی رایانه است؛ قصد داریم برنامه‌ای را که می‌تواند مهم‌ترین رقیب برای TuneUp باشد و در مواردی بهتر از تیون‌آپ عمل می‌کند، معرفی و ارائه نماییم. برنامه‌ی Advanced System Optimizer از بهترین و کامل‌ترین برنامه‌ها برای بهینه‌سازی رایانه می‌باشد که جایزه‌ی طلایی مایکروسافت را دریافت کرده و از طرف سایتCNET* نیز به عنوان بهترین بهینه‌ساز معرفی شده است.aso

به جز چند مورد تقریبا تمامی ابزارهای موجود در نرم‌افزار تیون‌آپ را در خود دارد و به جز امکانات معمول این‌گونه نرم‌افزارها مانند پاک‌سازی و دفرگ رجیستری، تمیزکردن دیسک از فایل‌ها و اطلاعات اضافی و تکراری، دفرگ دیسک و... امکانات دیگری نیز دارد که در ادامه به مهمترین آن‌ها می‌پردازیم:* *امکانات و ویژگی‌های خاص نرم‌افزار Advanced System Optimizer:


- محیط زیبا، کاربرپسند و سریع با کاربری آسان
- اسکن سریع سیستم و نمایش مشکلات آن و نهایتا بر طرف کردن آن‌ها با یک کلید
- بهینه‌سازی و سازگارکردن هرچه بیش‌تر سیستم برای انجام بازی
- ابزار بسیار قدرتمندDriver Updater* برای بروزرسانی، بکاپ و بازگردانی درایورهای نصب‌شده
- برخورداری از یک آنتی‌ویروس کوچک درون خود
- قابلیت رمزینه‌کردن فایل‌ها با استفاده از ابزار Secure Encryptor
- امکان پشتیبان‌گیری از اطلاعات و همچنین بازگردانی، مدیریت و زمان‌بندی آن‌ها
و...نکات:


1- این نسخه نیازی به سریال ندارد و بدون هیچ محدودیتی نصب می‌شود.
2- نسخه‌ی پرتابل نیاز به سریال دارد که در فایل متنی آمده است در زمان استفاده از این نسخه اتصال خود را به اینترنت قطع کنید.
3- نرم‌افزارهای رجیستری به علت سورس بسته‌ی سیستم عامل ویندوز هیچ وقت نمی‌توانند دقیق و قابل اطمینان عمل کنند، پس همیشه سعی کنید در زمان تمیز کردن رجیستری و... از رجیستری و اطلاعات مهم خود پشتیبان داشته باشید.
پسورد فایلها: www.softgozar.com کلید واژه های Advanced System Optimizer 3.1.648.8773 + Portable:

برنامه های مرتبط

منبع