با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی
پس فروش موفقت آمیز ویندوز هشت [لینک] بار دیگر تصمیم بر این شد تا محصولات شرکت کسپرسکی رو با قیمت ویژه به فروش برسونیم.
همانند گذشته این فروش ویژه تنها به مدت سه روز اعتبار دارد و پس از گذشت این مدت به قیمت های سابق بازخواهد گشت.
دوستان و خریداران گرامی که قبلا با ما همکاری کردند و یا از ما خریدی داشتند، مطلع هستند که تمامی لایسنس هایی که ما ارائه می کنیم از نوع OEM هستند، ولی نکته ای مهمی که در مورد لایسنس محصولات کسپرسکی وجود دارد این هست که اینبار لایسنس های ارائه شده از نوع Retail می باشد. [به جزء لایسنس کسپرسکی موبایل]
جهت سفارش لایسنس با قابلیت پرداخت از طریق درگاه بانک ملت و زرین پال، می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید :
شرکت کسپرسکی
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
با احترام
میهن لایسنس


برخی از سوالات متداول :
- لایسنس Retail چه نوع لایسنسی هست؟
این لایسنس ها دقیقا همان لایسنس هایی هستند که شما به طور مستقیم از سایت سازنده خریداری می کنید یا به صورت پک شده از نمایندگی ها و فروشگاه های موجود در بازار ایران خریداری می کنید. تنها تفاوتی که محصولات ارائه شده توسط ما دارد در این هست که فاقد پکیج می باشد.

- لایسنس های Retail چه مزایا و امکاناتی دارند؟
ویژگی های این لایسنس ها رو به ترتیب خدمتتون می گم:
اول اینکه این لایسنس ها قابل ثبت در سایت سازنده هستند، یعنی شما می تونید با عضویت در سایت kaspersky.com لایسنسی که توسط ما برای شما ارسال می شود را به نام خودتان ثبت کنید.
دوم اینکه این لایسنس ها قابل انتقال هستند، بدین معنا که شما وقتی لایسنس رو رویه یک سیستم فعال کردید، می تونید پس از مدتی این لایسنس رو به لپ تاپ یا سیستم دیگری انتقال بدید و یا حتی کد لایسنس رو به دیگری بفروشید. توجه داشته باشید که لایسنس رو باید در سیستم اولیه غیرفعال و حذف کنید و سپس اقدام به انتقال لایسنس به سیستم دیگری نمایید.
سوم اینکه این لایسنس ها قابلیت ماندگاری بالایی دارند، بدین معنی که می تونید لایسنس رو پس از اینکه ما ارسال کردیم به مدت دو سال و بلکه بیشتر بدون استفاده کد لایسنس رو نگه دارید و فعال نکنید. اعتبار لایسنس از زمان فعال سازی شما محاسبه خواهد شد.
چهار اینکه شما علاوه بر پشتیبانی میهن لایسنس از پشتیبانی شرکت سازنده نیز برخوردار می شوید. تنها کافیست لایسنس رو در پنل خودتون ثبت کنید و از این به بعد مشکلاتتون رو به شرکت کسپرسکی هم ارجاع بدید.
و ... .

این لایسنس ها متعلق به کدوم نسخه از نرم افزار هستند؟
تمامی لایسنس ها برای آخرین ورژن نرم افزار یعنی 2013 می باشند.