BabelColor CT&A نرم افزاری است که به شما امکان انتخاب، مقایسه و تبدیل نمونه های رنگی از بین ۲۰ فضای رنگ های RGB را به شما می دهد. علاوه بر این یک فضای ساختگی در آن وجود دارد که شما می توانید هر نوع منبع نور و گاما را در یک محیط مدیریت رنگ قرار دهید.امکان انتخاب و تبدیل رنگ ها از کاتالوگ رنگ ها از قابلیت های مهم نرم افزار است. کاتالوگ های این نرم افزار رنگ های استاندارد انگلیسی ۵۲۵۲، FED-STD-595b، Munsell و RAL Classic هستند. همچنین شما می توانید با ذخیره لیست رنگ ها ، کاتالوگ خود را نیز بسازید.
این نرم افزار زمانی که به یک Eye-One Pro متصل شود، به شما امکانات قدرتمندی مانند یک حجم سنج کامل، ابزار تبدیل RAL DESIGN و مجموعه ای از ابزارهای آنالیز Metamerism برای ارزیابی ثبات رنگ ها تحت نورهای مختلف شامل دو نور از جهات مختلف، منبع نور محیط را در اختیار شما قرار می دهد. ابزار نمودار چند کاره این نرم افزار جایی است که ورودی از هر نوع حالت اندازه گیری در آن قابل اندازه گیری هستند. مجموعه ای از ابزارها برای انداره گیزی سفیدی کاغذ، نوردهی، فلورسانس و شفافیت و همینطور اندازه پس زمینه های سفید و سیاه از دیگر قابلیت های نرم افزار می باشد.
این نرم افزار برای عکاسان، روزنامه نگاران، طراحان وب و گرافیک، طراحان و تولید کننده های تکستیل، دانشمندان و افراد عادی قابل استفاده است.
BabelColor نرم افزاری است که به شما امکانات اندازه گیزی و آنالیز رنگ ها را می دهد.
امکانات BabelColor CT&A :
- تعیین محیط RGN با مقدار کروما، نور محیطی و گامای قابل دستکاری
- بدست آوردن کوردینات های کروما برای هر نوع منبع نور D-Series و Blackboy بوسیله وارد کردن درجه منبع در کلوین
- بدست آورن ضریب برادفورد ماتریس سازگاری رنگی و سفارشی بین منبع نور ساختگی و بسیاری دیگر از منابع نور استاندارد. و همچنین بدست آوردن ضرایت ماتریکس.
- ذخیره ماتریس های XYZ به RGB و برعکس
- آموزش های متعدد برای یادگیری استفاده از امکانات نرم افزار و همینطور یادگیری بهتر تکنولوژی رنگ ها
- راهنمای کامل به همراه تئوری رنگ های پایه
- نمایش رنگ ها در پچ های رنگ که به مشخصه های پلتفورم کامپیوتر ، Apple RGB و sRGB تبدیل شده اند.دانلود فایل (با لینک مستقیم)
دانلود فایل (غیر مستقیم – Embedupload)
رمز و منبع: www.p30day.com