تیم آذراسکریپت با فعالیت مثبت و سالم خود در زمینه دانلود اسکریپت و قالب جایگاه نسبتا مناسبی به دست آورده است و هر روز به این فعالیت خود ادامه میدهد . همین امر سبب شده است که روزانه تعداد زیادی از وبمستران به سایت آذراسکریپت مراجعه کنند و این را رتبه الکسا تایید میکند. همچنین در مورد گوگل رنک هم این را بگویم که از افتتاح سایت ما فقط یک بار گوگل اپدیت کرده است به همین خاطر رتبه سایت در گوگل رنک 2 میباشد ولی پیگیری هایی که شده است قطعا رتبه سایت در آپدیت جدید 3یا4 خواهد بود.
در جدول زیر میتوانید لیست قیمت های ما را ببینید که در مقایسه با سایر سایت های مشابه بسیار کم میباشد. تمامی قیمت ها + 3000 تومان میباشد


بنر ۴۶۸*۶۰ نمایش در بالای تمامی صفحاتA1 ماهیانه 22٫۰۰۰ تومانبنر ۴۶۸*۶۰ نمایش در تمامی صفحات A2 ماهیانه 20٫۰۰۰ تومانبنر ۱۲۰*۲۴۰ نمایش در تمامی صفحات C2 ماهیانه 18٫۰۰۰ تومانبنر 7۰*936 نمایش در تمامی صفحات B1 ماهیانه 25٫۰۰۰ تومانپست ثابت B2 قابل مشاهده در تمامی صفحات و نوشته ها ماهیانه 45٫۰۰۰ تومانتبلیغات در گوشه سایت ۱۵۰*۱۵۰ مشاهده در تمامی صفحات و نوشته ها C1ماهیانه 37٫۰۰۰ تومانتبلیغات C3 زیر تمامی نوشته ها .تبلیغاتی جدید و کارامد ماهیانه 35000تومانتبلیغات متنی:
تبلیغات متنی در فوتر ماهیانه 5500 تومان


فقط امشب 10 درصد تخفیف

سفارش از طریق ایمیل به آدرس:
[email protected]
ویا ای دی یاهو e.sharif85