در این روش که روش محبوب من نیز هست شما راه آسانتری برای بدست آوردن امتیاز در پیش خواهید داشت. برای شروع کافی است از طریق سافاری دیوایس خود وارد این لینک شده و سپس پس از باز شدن صفحه مانند روش بالا (برای قرار دادن آیکون برنامه بر روی صفحه) عمل نمایید.
می توانید مانند اپلیکیشن JunoWallet با انتخاب گزینه
در پایین صفحه و انتخاب گزینه Add to Home Screen آیکون برنامه را برای دسترسی سریع تر به روی صفحه دستگاه خود منتقل کنید.
روش کار با این برنامه بسیار ساده است. برنامه را اجرا کرده و از لیست اپلیکیشن هایی که معرفی شده یکی را انتخاب نموده و نصب نمایید. در واقع با کلیک بر روی نام هر اپلیکیشنی صفحه جدید برای انتقال شما به آیتونز گوشی نمایان می شود که با تایید آن به آیتونز گوشی منتقل خواهید شد و از طریق آیتونز می توانید آن اپلیکیشن را بر روی دستگاه خود نصب نمایید. پس از اتمام نصب اپلیکیشن را اجرا نموده و برای لحظاتی (۳۰ ثانیه) در محیط اپلیکیشن بمانید. سپس می توانید از برنامه خارج شوید. حال دوباره به اپلیکیشن Free My Apps بازگشته و حساب خود را چک نمایید. امتیاز اپلیکیشن مورد نظر به حساب شما افزوده شده است.به همین راحتی!
در این اپلیکیشن هر ۳۰۰ امتیاز معادل ۱ دلار محاسبه می شود و نکته جالب در مورد این روش تبدیل حتی ۱ دلار به یک گیفت کارت است! یعنی در واقع شما با وارد شدن به برنامه و نصب یکی دو اپلیکیشن قادر خواهید بود امتیاز خود را به گیفت کارت تبدیل کنید
تبدیل امتیازات به گیفت کارت نیز بسیار ساده است. کافی است که گزینه Gifts را در بالای صفحه انتخاب کنید تا وارد صفحه هدایا شوید.سپس می توانید از بین هدایای مختلف هر کدام را که مایل بودید انتخاب کرده و امتیاز خود را به آن تبدیل کنید. برای مثال من ۳۰۰۰ امتیار بدست آمده ام را بدین صورت تبدیل به یک گیفت کارت ده دلاری آمازون کردم. در صفحه هدایا گزینه $۱۰ Amazon Gift Card را انتخاب کردم سپس در صفحه باز شده با کلیک روی کلید okay با این تبدیل موافقت نموده و بدین ترتیب بعد از لحظه کوتاهی در صفحه بعدی کد گیفت کارت خود را دریافت کردم.
در پایین صفحه نیز می توانید با انتخاب گزینه redeem now اطلاعات گیفت کارت خود را وارد حساب کاربری خود کنید.
در مورد وارد کردن اطلاعات گیفت کارت های آیتونز که در بالا توضیح کامل داده شد. برای اکانت آمازون هم شما با انتخاب گزینه redeem now وارد صفحه ای خواهید شد که از شما می خواهد وارد حساب کاربری آمازون خود شوید. اگر تا کنون در سایت آمازون حساب کاربری نداشته اید می توانید از طریق همان صفحه و انتخاب No, I am a new customer و وارد کردن ایمیل خود یک حساب کاربری جدید در سایت آمازون ایجاد کنید.
پس از وارد شدن به حساب خود وارد قسمت Your Account شده و گزینه Apply a Gift Certificate/Card to Your Account را انتخاب کنید
در صفحه باز شده و کادر کوچکی که زیر آن گزینه Redeem now وجود دارد کد ۱۴ رقمی گیفت کارت آمازون خود را وارد نموده و گزینه Redeem now را فشار دهید تا مبلغ گیفت کارت مورد نظر به حساب کاربری شما در سایت آمازون اضافه خواهد شود.
در این روش نیز شما می توانید با دعوت از دوستان خود برای استفاده از این برنامه به امتیازات خود بیافزایید. برای این کار می توانید از چهار طریق اشتراک گذاری از طریق توییتر، فیسبوک، ایمیل و اس ام اس که در پایین صفحه برنامه موجود است دوستان خود را دعوت نموده و به ازای هریک از آنها ۲۰۰ امتیاز دریافت نمایید.
در پایان نکاتی نیز در مورد این روش وجود دارد که دانستن آنها می تواند به شما در سریعتر و راحتتر رسیدن به امتیاز مورد نظرتان کمک نماید
نکته ۱ : در محیط برنامه با رفتن به بخش Redeemed Apps می توانید لیست اپلیکیشن هایی را که تا کنون از طریق این برنامه بر روی آی دیوایس خود نصب نموده اید را مشاهده کنید.
نکته ۲ : اگر آی دیوایس شما iPad می باشد استفاده از این برنامه به شما قویاً پیشنهاد می شود! معمولا اپلیکیشنهایی که این برنامه برای نصب به صورت اختصاصی برای آیپد معرفی می کند دارای امتیازات بالایی بوده و در برخی موارد با نصب تنها یک برنامه امتیازی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ امتیاز به حساب شما افزوده می شود.


منبع:ای کات

اگر خودتان دیوایس اپل ندارید حتما به دوستان خودتان معرفی کنید