دیگر نگران خرابی سیستم یا ویندوز خود نباشید!!
تعمیر کار و مکانیک همه کاره سیستم شما
را بهتر از روز اول تعمیر می کند
با این سی دی شما از پس تمامی
مشکلات وخرابی های سیستم بر می آید
نیاز به صرف هزینه های گزاف برای
تعمیرتوسط متخصصان کامپیوتر نخواهید داشت
خودتان با هر سطح آگاهی از کامپیوتر که داشته باشید
براحتی می توانید سیستم خود را تعمیر کنید
محصولی بی نظیر و استثنائی برای اولین بار در ایران
مناسب برای تمام افرادی که با کامپیوتر سر و کار دارن

قيمت : 5500 تومان
حتما شما هم پس از مدتی کار با ویندوزتان با مشکلات متعدد و تغییراتی روبرو شده اید، البته ممکن است در نگاه اول، این مشکل‌ها چندان مهم به نظر نیاید؛ اما نباید آسیب‌های خطرناکی که به رایانه وارد می‌کنند را نادیده گرفت. عدم پاسخ‌گویی رایانه و در نتیجه‌ی آن ، از دست رفتن بسیاری از اطلاعات ضروری کاربر تنها یک مورد از این آسیب‌هاست. حالا شاید این موضوع به ذهن خطور کند که "این مشکل‌ها را چگونه می‌توان برطرف کرد؟" برطرف کردن آن‌ها یا کار افراد خبره در امور رایانه است، یا کار نرم‌افزارهای خبره در این امور!
نرم افزار System Mechanic یکی از قوی ترین نرم افزار ها در رابطه با رفع عیب های رایانه شما است که تا به حال نسخه های متعددی از آن منتشر شده است .
قيمت : 5500 تومان
System Mechanic یک مجموعه‌ی کامل برای بهینه‌سازی سیستم عامل شما است. ابزارهایی که سازندگانش در آن قرار داده‌اند باعث شده تا سیستم مکانیک به عنوان ابزاری کامل و عالی برای رفع عیوب رایانه شناخته شود. نسخه‌ی جدید سیستم مکانیک ظاهراً تفاوت زیادی با نسخه‌ی پیشین کرده است؛ اما کافی است کمی با ابزارهای مختلف آن کار کنید تا متوجه این تغییرات شوید! سرعت قسمت‌های مختلف افزایش محسوسی پیدا کرده و بسیار کم‌تر از قبل شاهد افت سرعت خواهید بود. ActiveCare® که یکی از قابلیت‌های برتر برنامه می‌باشد هم بهبود قابل توجهی پیدا کرده است و هم تنظیمات جدیدی برای بهینه‌سازی خودکار ویندوز به آن افزوده‌ شده است. سیستم‌های یکپارچه‌سازی رجیستری (Registry Defragmenter) تحلیل‌های عمیقی بر روی رجیستری انجام می‌دهد و رجیستری را به بهترین نحو تنظیم می‌کند.
قيمت : 5500 تومان
ویژگی های جدید نسخه 10.1.2.99 نرم افزار System.Mechanic :
- تنظیمات جهت افزایش سرعت اجرای برنامه ها
- تعمیر مشکلات در رابطه با اتصال به اینترنت
- افزایش کاربری پردازنده
- ابزارهای تعمیر رجیستری
- اضافه شدن ابزار Gadget به ویندوز سون برای پیش برد روند کار سیستم عامل
و..