تبلیغات در اینترنتPanypay
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: هاست www.inetworkweb.com

 1. Top | #21
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Aug 2010
  ورژن ویبولتین
  4
  نوشته ها
  9
  مورد پسند
  3 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  شرایط و ضوابط شرکت رو اینجا مینویسم تمام مشتریان هنگام سفارش تیک قبول این شرایط رو میزنن پس اگر سایتشون به دلیل عدم رعایت این شرایط مسدود بشه مسئولیت به عهده خودشون هست

  » بند اول: شبکه جهانی وب (شرکت آرمین گستر توانا) متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

  » بند دوم: مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. شبکه جهانی وب پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

  » بند سوم: خواهشمند است نام دامنه را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام دامنه ها پس از ثبت غير قابل تغيير هستند. همچنین دامنه با نام شما و به همراه کنترل پانل به شما ارائه میگردد که مالک قانونی آن تا زمانی که هزینه سالیانه را پرداخت مینمایید شما هستید.

  » بند چهارم: شبکه جهانی وب جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را بروز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و ايميل شما؛ لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را از بخش حساب کاربری خود ویرایش کند.

  » بند پنجم: در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط اين سايت، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده شبکه جهانی وب خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شبکه جهانی وب نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اختيار شبکه جهانی وب) اشاره نمود.

  » بند ششم: متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه اين سايت بر طبق اين فرم در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه شبکه جهانی وب نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

  » بند هفتم: استفاده بيش از حد مجاز تخصيص داده شده به شما از سايت ، ارسال اسپم (Spam)، استفاده نابجا از سايت و مواردي از اين قبيل موجب قطع شدن دسترسي شما خواهد شد و مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

  » بند هشتم: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.

  » بند نهم: کاربراني که اقدام به انشار تصاوير يا مطالب مستهجن نمايند و يا به مقامات ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرور نمايند غيرفعال خواهند شد.

  » بند دهم: اين سايت حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نمود و از سيستم سوء استفاده نمود (Abuse) بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (suspend) نمايد. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan ديگري مشورت نماييد. در هر صورت به دليل تاثيري که Abuse بر روي ديگر سايتهاي استفاده کننده از سرويسهاي ما مي گذارد ، ما در Suspend نمودن سرويسها بسيار سريع عمل مي نماييم.

  » بند يازدهم: به هيچ عنوان Mass ايميل نخواهيد فرستاد. و اين سايت حق دارد در صورتي که ارسال ايميل هاي شما کارايي سرورها را پايين آورد سريعا سرويس را بدون اطلاع قبلي قطع نمايد.

  » بند دوازدهم: در صورتی که سایتی بیش از حد مجاز از قدرت سی پی یو استفاده کند که به سایر سایتهای روی سرور فشار بیاورد که منجر به قطع شدن آنها شود، شبکه جهانی وب نسبت به مسدود کردن بی درنگ سایت مذکور اقدام مینماید و پیشنهاد به گرفتن سرویس با امکانات بالاتر را میدهد.

  » بند سیزدهم: به هيچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهيد نمود. هر گونه نامه تجاري در حجم انبوه که از آدرس سايتي که از سرويسهاي ما استفاده مي کند فرستاده شود و يا نامه هاي نا خواسته ارسالي از سرورهاي ما ، نامه هاي تبليغاتي و ... Spam ناميده مي شود. در صورت ارسال اينگونه مطالب شبکه جهانی وب اقدام به قطع سرويس خواهد نمود.

  » بند چهاردهم: اين سايت حق دارد هر گونه برنامه CGI مخربي را که در سايت استفاده مي نماييد پاک نمايد. حتي اگر اسکريپتها از جانب شرکت قابل اطميناني طراحي شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرويس خواهد شد. با توجه به اين مورد استفاده غير آگاهانه از MovableType توصيه نمي شود. چرا که در صورت استفاده بيش از حد اسکريپتهاي اين مجموعه و به هر دليلي (حملات مخرب، استفاده نادرست و ...) بدون اطلاع قبلي قطع خواهد شد. براي اين مورد سيستم وبلاگي b2 انتخاب خوبي است.

  » بند پانزدهم: کاربراني که اقدام به خريد سرور مجازي و اختصاصی می نمایند به هیچ عنوان اعمالی همچون Attack به سایر وب سایتهای اینترنتی انجام نمی دهند، در صورتی که از سمت دیتاسنتر لاگ فایلهایی مبنی بر انجام این امور دریافت کردیم بلافاصله سرویس شما مسدود میگردد.

  » بند شانزدهم: در صورت اينکه موعد پرداخت اقساط شما براي مدت حداکثر 3 روز به تعقيب بيافتد ما مجاز به مسدود کردن سرويس شما هستيم، و در صورتي که اين مدت از 20 روز تجاوز کند سرويس شما از روي سرور ما کاملا حذف ميگردد و هيچ عذر و بهانه اي مورد قبول نميباشد. لازم به ذکر است که این قانون فقط شامل میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب میشود و در خصوص سرور مجازی و اختصاصی ممکن است پس از یک روز نیز تاخیر سرویس شما مسدود و یا در صورت وجود سفارشات جدید حذف گردد.

  » بند هفدهم: پشتيباني ما فقط در حد مشکلات کلي سرور و میزبانی سایت شما ميباشد، لذا هيچ گونه پشتيباني در مورد آموزش کنترل پانل میزبانی وب ارائه نمیشود. لازم به ذکر است که آموزش و نکات لازم کنترل پانل در بخش آموزش سایت قابل رویت میباشد.

  » بند هجدهم: مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه های عبور سرویسهای خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربران می باشد و شبکه جهانی وب هیچ گونه سوء استفاده از کلمه عبورهای شما توسط سایرین را ندارد. لازم به ذکر است کلیه امکانات سرویسهای خریداری شما در بخش پرتال کاربری قابل دسترسی است و حتی میتوان کلمه عبور سرویسهای شما را از آنجا ویرایش کرد، لذا تعیین یک کلمه عبور دشوار که شامل، حروف کوچک و بزرگ، ارقام و سیمبل ها باشد برای این بخش پیشنهاد میشود.

  » بند نوزدهم: پس از اينکه مشتري هر يک از خدمات شبکه جهانی وب را خريداري نمود و هزينه سرويس را پرداخت نمود طبق مشخصات تکميل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه ميگردد؛ در صورتي که بدون ارائه دليل مناسب و منطقي قصد فسخ سرويس خود را داشت به هيچ عنوان هزينه اي از جانب ما مسترد نميگردد. مگر در شرايطي که مديريت شبکه جهانی وب تشخیص دهد و یا سرویس خریداری شده توسط وی مشکل دار باشد.

  » بند بیستم: شبکه جهانی وب مي*تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن شرايط و ضوابط تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعي مي*کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين قسمت، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، مي توانيد درخواست قطع سرويس تان را نماييد در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.


  سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت، به منزله مطالعه كامل و دقيق "شرايط و ضوابط" و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود

  کاربر مقابل از shafiei7 بابت این پست مفید تشکر کرده است:

 2. گیفت کارت آیتونز

 3. Top | #22
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Aug 2010
  ورژن ویبولتین
  4.2.0
  نوشته ها
  119
  مورد پسند
  47 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  19

  پیش فرض

  فکر کنم دوستان یکمی زیاده روی کردند

  چون بنده به شخصه خیلی تعریف سرویس هاشونو شنیدم ، البته خودم از ایشون هاست نداشتم و ندارم ولی خوب ، دیگه اینقدر هم کشکی نیست که به همین راحتی سایتی رو ببندنو ...


  من خودم هاست دانلود داشتم (البته فکر میکردیم که وارز گرفتیم چون بین صحبت ها این طور به من رسید ) و فیلم آپلود میکردم روش ، بعد چند وقت دیدم سرور دون شده ، تیکت زدم گفت هاست شما بسته شده


  بهشون زنگ زدم و گفتم چی شد ؟ گفت دیتاسنتر جلوی هاستتون رو گرفته ، حتی یک بک آپ هم به من نداد ، حدود 120 گیگ

  حالا حسابشو کنید ، این بنده های خدا هم دستو بالشون بسته است ، شاید از دید منو شمای کاربر اینا ..... باشند ولی کمی هم باید بهشون حق بدیم


  این حرف هارو زدم که یکمی روشن تر بشید ( قصد بی احترامی هم نداشتم ) ، وگر نه این دوستمون پسر خاله ی من نیست که بخوام بیخود اززشون تعریف کنم

  موفق باشید

  2 تشکر توسط:


 4. Top | #23
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Sep 2009
  ورژن ویبولتین
  4.0.2
  سن
  32
  نوشته ها
  47
  مورد پسند
  19 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  حق با دوستمونه..اینکه ما بیام در محیط اینترنت شخص و یا اشخاصیو زیر سوال ببریم اول از جرمه و دوم هم بفرض شخص و یا شرکت کلاهبرداری کرده..این وظیفه مانیست که بیایم همه جا بگیم کلاهبردار یا زیاده خواه..این در حیطه سازمان های قضایی هست

  دوست عزیز اینو برای خود شما میگم..تهمت به کسی که نتونید در مراحل بعدی حرف خودتونو با سند و مدرک معتبر اثبات کنید حداقل 3 سال زندانی داره!! حالا بماند تبصره ها و...چیزهای دیگه که جرم شمارو زیادتر میکنه

  3 تشکر توسط:


 5. Top | #24
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Sep 2009
  ورژن ویبولتین
  3.8.4
  نوشته ها
  264
  مورد پسند
  499 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  42

  پیش فرض

  تا هنگامي كه ديتا سنترها ايراني نباشند وضع همينه. تو ايرا قانون كپي رايت نداريم و همه هم لذت ميبريم ولي وقتي بحث به اون طرف مرزها ميرسه ميفهميم نميشه رو همه چيز سرمايه گذاري كرد.

  4 تشکر توسط:


 6. Top | #25
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  ورژن ویبولتین
  4.0.5
  نوشته ها
  10
  مورد پسند
  15 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  جناب شفیعی هیچ ## نمیاد واسه چندر قاز بیاد شکایت کنه این پولا واسه شما پوله نه ما کدوم ادم دیونه ای میاد واسه 20 هزار یا نه خیلی باشه 200 هزار بیاد شکایت کنه فوقش مثل من وقتی به بنبست میخوره و از طرف شما هیچ پشتیبانی نمیشه چند تا فحش نسارتون میکنه دلش خنک میشه بعدشم میره از یه جای دیگه هاست میگیره الان در خیلی از سایتها از شما شکایت کردن حتما یه ریگی به کفشتون هست که ازتون شاکی هستند در ضمن دلیل نمیشه چون جناب پارسایی از شماد خرید کردن بنده شما رو تایید کنم من همینجا اعلام میکنم جنابعالی یکی از کلاهبردار ترین افراد در نت هستین که موقع گرفتن پول دستو پاتون میلرزه ولی بعدش محل سگ هم به یوزراتون نمیزارید برید خدا رو شکر کنید که من از خیر دامینم گذشتم وگرنه بد تصمیمی واست داشتم می خواستم از در شرکتت بزنمت تا در خونت که دیگه راه شرکت و خونه رو از هم تشخیص ندی بنده یه غلطی کردم طبق رفاقتی که با جناب پارسایی داشتم و بخاطر مشکلاتم که وقتم خیلی کم بود به جناب پارسایی گفتم که برام خرید کنند اما حتی شما جواب ایشون هم درست و حسابی نمیدادین ما یه بکاپ می خواستیم لود کنیم 3 روز ما رو معطل کردین چی دارین میگین بابا جمش کنین در این دزد خونه رو خودتم خوب میدونی مقصری پس جمش کن خودتو بیشتر از این گند نزن به سایتهای مردم بعضیها نشناخته از سرورت میگیرن نمیدونن که رو سرور جنابعالی تمام زحماتشون یکشبه به باد میره

  3 تشکر توسط:


 7. Top | #26
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  ورژن ویبولتین
  4.0.5
  نوشته ها
  10
  مورد پسند
  15 بار
  اطلاعات
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط iusce نمایش پست ها
  حق با دوستمونه..اینکه ما بیام در محیط اینترنت شخص و یا اشخاصیو زیر سوال ببریم اول از جرمه و دوم هم بفرض شخص و یا شرکت کلاهبرداری کرده..این وظیفه مانیست که بیایم همه جا بگیم کلاهبردار یا زیاده خواه..این در حیطه سازمان های قضایی هست

  دوست عزیز اینو برای خود شما میگم..تهمت به کسی که نتونید در مراحل بعدی حرف خودتونو با سند و مدرک معتبر اثبات کنید حداقل 3 سال زندانی داره!! حالا بماند تبصره ها و...چیزهای دیگه که جرم شمارو زیادتر میکنه
  تا بیان منو زندانی کنن بچه میترسونین یه سرچ تو گوگل بزنید راجب کلاهبرداری ایشون ببینید چند نفر در سایتهای مختلف از دست ایشون شکایت دارند بابا دمتون گرم بحث یک نفر نیست در ضمن بنده با دلیل در پست قبلی ثابت کردم که ایشون کلاهبرداره چی انتظار دارین که بیایم فیلم هم از مراحل کلاهبرداریشون بگیریم دیوار هاشا بلنده ما هر چی بگیم اون میگه نوچچچچچ اصلا میتونه بگه ما ازش سرور نگرفتیم کی به کیه به نظرت میتونیم ثابت کنیم نه داداش نمیشه فقط میگم از من به شما نصیحت از این شرکت کلاهبردار هیچ خریدی نکنید چون هیچ گونه پشتیبانیه بدرد بخوری ندارند این اخرین پست من بود بزار ایشون هر چی می خواد بگه بگه
  ویرایش توسط d3v1l : 2010/08/03 در ساعت 03:16 PM

  2 تشکر توسط:


صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •