با سلام
گاهی اوقات در اسکریپت میهالیسم صفحات تماس با ما و گزارش فایل مانند تصویر زیر با مشکل مواجه می شوند:
22.jpg
برای رفع این مشکل کافیست اسکریپت میهالیسمی را که قبلا نصب کرده اید در هاست یا پوشه ای جداگانه نصب کنید (حتما برای این کار دیتابیس جداگانه ای ایجاد شود). بعد از نصب میهالیسم به پوشه phpMyAdmin رفته و از ستون سمت چپ بر روی نام دیتابیس جدیدی که برای نصب میهالیسم ایجاد کرده اید کلیک نمایید تا جداول زیر شاخه آن نمایان شود:

33.jpg

سپس از ستون سمت چپ بر روی mmh_captcha_sessions کلیک کنید تا با قسمتی مطابق با تصویر زیر روبه رو شوید:
44.jpg

حالا میبایست از منوی بالا بر روی Export کلیک کنید و تنظیمات را به صورت زیر قرار دهید:
55.jpg

با کلیک بر روی Go جدول مربوطه روی کامپیوتر شما ذخیره می شود. حالا این فایل را که با فرمت sql و با نام mmh_captcha_sessions ذخیره شده است با Notepad ++ باز کرده و طبق عکس زیر باید نام دیتابیس جدید را به نام دیتابیس اصلی تغییر دهید و سپس ذخیره نمایید:
66.jpg

حالا مجددا به phpMyAdmin بروید و از ستون سمت چپ دیتابیس اصلی را انتخاب کنید. در اینجا مشاهده میکنید که جدولی که در مراحل قبل Export کردید وجود ندارد!
از منوی بالا این بار بر روی گزینه Import کلیک کنید و با قسمت Browse جدول mmh_captcha_sessions را از روی کامپیوتر خود انتخاب کنید و تنظیمات را مانند تصویر زیر بگذارید:
77.jpg

بعد از آن با کلیک کردن بر روی Go جدول انتخاب شده آپلود و به جداول دیگر اضافه می گردد. اگر تمام مراحل را به درستی انجام داده باشید هم اکنون میتوانید صفحات تماس با ما و گزارش سایت خود را بدون مشکل مشاهده نمایید.