کلود پروتکشن (Cloud Protection) سرویس جدید سنترال هاستینگ می باشد که به وسیله ی آن وب مستر ها می توانند بدون نیاز به انتقال هاست وب سایت خود را در مقابل حملات هکر ها مخصوصا DDoS امن کنند!با استفاده از این سرویس IP اصلی وب سایت شما مخفی می شود و تمامی پکت های ارسالی به وب سایت شما از طریق شبکه محافظت شده ی ما انجام می شود تا وب سایت شما در مقابل حملات هکر ها در امان باشد. محافظت از وب سایت شما در سطح شبکه و همچنین لایه ۷ (نرم افزاری) صورت خواهد گرفت.

نکات مهم در این خصوص :


- این سرویس فقط بر روی پروتکل HTTP قابل اجر می باشد و برای وب سایت هایی که نیاز به استفاده از پروتکل ها و پورت های دیگر دارند مناسب نیست.

– برای استفاده از این سرویس بهتر است از سرویس دهنده فعلی خود درخواست IP اختصاصی نمایید.

اگر وب سایت شما تحت حمله قرار دارد پس حتما هکر IP وب سایت شما را می داند! در اینصورت اگر حمله بر روی IP انجام شود هکر خیلی راحت می تواند کلود پروتکشن را دور بزند و مستقیما به IP اصلی شما حمله کند بنابر این یکی از نکات مهم مخفی نگه داشتن آی پی می باشد, بهترین راه استفاده از IP اختصاصی است که باید از سرویس دهنده هاست خود دریافت کنید, در صورتی که سرویس دهنده شما قادر به ارائه IP اختصاصی نیست, حد اقل بخواهید که IP شما را تغییر دهد و از IP اشتراکی های دیگر استفاده کنید.

– با توجه به تغییر نیم سرور پس از سفارش ممکن است ۱الی ۳ ساعت زمان نیاز باشد.– جهت مخفی سازی کامل IP هاست شما از نیم سرور ها و میل سرور های ما استفاده کنید.
یکی دیگر از نکاتی که در مخفی سازی IP اهمیت دارد , میل سرور ها می باشد, چرا که از طریق آن به راحتی می توان IP اصلی را پیدا کرد , به همین دلیل در سنترال هاستینگ ۲ گیگ فضای ایمیل به شما تعلق خواهد گرفت و ایمیل هایتان در سرور ما دریافت و ارسال می شوند.– اضافه کردن ساب دامین با IP مستقیم و IP سرویس ما در cPanel امکان پذیر است.
در صورتی که در وب سایت خود از ساب دامین استفاده می کنید باید در cPanel سرور ما ساب دامین را بسازید(دقیقا به همان نام که در سرور خود ساخته اید در سرور ما می سازید).

جهت مشاهده پلن ها و سفارش اینجا کلیک کنید