تبلیغات در اینترنت

تبلیغات در اینترنتگیفت کارت گوگل پلی
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: کمک vbso نصب کردم سایت و ادمین سی بالا نمیاد

  1. Top | #21
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Oct 2010
    ورژن ویبولتین
    Powered by vBulletin® Version 5.0.4
    سن
    42
    نوشته ها
    3,738
    مورد پسند
    1,947 بار
    نوشته های وبلاگ
    7
    اطلاعات
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 19.0
    میزان امتیاز
    418

    پیش فرض

    دردست اقدام است شکیبا باشید.ویبی سو را خیلی بد نصب نمودید.







    http://vbone.esy.es/forum.php
    http://vbone.ir/forum.php
    http://vboni.ir/forum.php

    http://vb.vvs.ir

    درپناه تو نه در پناه خلق تو

    بازگشت سایت شما دردستان ماست




  2. گیفت کارت آیتونز

  3. Top | #22
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Jun 2014
    ورژن ویبولتین
    4.2
    نوشته ها
    369
    مورد پسند
    58 بار
    اطلاعات
    Windows 8 Firefox 30.0
    میزان امتیاز
    40

    پیش فرض

    فایل هاشو تک تک از روت پاک کردم

    آقا امید ویبولتین رو آپگرید کردید؟
    ویرایش توسط Reza.net : 2014/07/02 در ساعت 11:48 PM دلیل: ادغام دو پست

  4. Top | #23
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Oct 2010
    ورژن ویبولتین
    Powered by vBulletin® Version 5.0.4
    سن
    42
    نوشته ها
    3,738
    مورد پسند
    1,947 بار
    نوشته های وبلاگ
    7
    اطلاعات
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 19.0
    میزان امتیاز
    418







    http://vbone.esy.es/forum.php
    http://vbone.ir/forum.php
    http://vboni.ir/forum.php

    http://vb.vvs.ir

    درپناه تو نه در پناه خلق تو

    بازگشت سایت شما دردستان ماست

  5. Top | #24
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Jun 2014
    ورژن ویبولتین
    4.2
    نوشته ها
    369
    مورد پسند
    58 بار
    اطلاعات
    Windows 8 Firefox 30.0
    میزان امتیاز
    40

    پیش فرض

    دستتون درد نکنه آقا امید تشکر

  6. Top | #25
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Oct 2010
    ورژن ویبولتین
    Powered by vBulletin® Version 5.0.4
    سن
    42
    نوشته ها
    3,738
    مورد پسند
    1,947 بار
    نوشته های وبلاگ
    7
    اطلاعات
    Windows 7/Server 2008 R2 Firefox 19.0
    میزان امتیاز
    418

    پیش فرض

    درقسمت مدیریت پلاگین اینها را پاک نمایید.

    نوان محل Hook فعال کنترل ها
    محصول : crawlability_vbseo
    Archive Forum Thread archive_forum_thread [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Archive Navigation archive_navigation [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Attachment attachment_display [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Attachments blog_entry_attachmentbit [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Complete blog_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Data Start blog_data_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Entry Complete blog_entry_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Entry Post Save blog_fpdata_postsave [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Entry Pre Save blog_fpdata_presave [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Entry Start blog_entry_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog List Complete blog_list_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog sidebar Complete blog_sidebar_user_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Start blog_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Blog Text Data Start blog_textdata_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Discussion Entry Date groupmessagedata_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Discussion Entry Pre Save groupmessagedata_presave [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Error Fetch error_fetch [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Error Generic error_generic [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Member Profile Build Blocks member_build_blocks_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Memberlist Bit memberlist_bit [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    Memberlist Complete memberlist_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vBCMS Article Complete vbcms_article_populate_end [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Email Send mail_send [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Admin Complete admin_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Ajax Start ajax_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Blog Comment display blog_comment_display_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Blog Entry Display blog_entry_display_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Cache Templates cache_templates [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Canonical Redirect friendlyurl_redirect_canonical_route [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Delete Post editpost_delete_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Deleted User userdata_delete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Edit Post Presave postdata_presave [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Edit Post: Controls editpost_edit_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Edit Thread threadmanage_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Edit Thread: Update threadmanage_update [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo External Complete external_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Forum Admin forumadmin_edit_form [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Forum Admin Start forumdata_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Forum Rules forumrules [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Forumdisplay Complete forumdisplay_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Forumhome Complete forumhome_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Global Bootstrap Complete global_bootstrap_init_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Global Hook global_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Global Setup global_setup_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Global Start global_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Group Complete group_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Group Message Display Complete group_messagebit_display_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Init Startup init_startup [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Member Infraction Bit member_infractionbit [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Merge Thread inlinemod_domergethread [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Merge Thread threadmanage_merge_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Misc Start misc_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo ModCP Navbar mod_index_navigation [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Moderation Start moderation_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Moderator Admin admin_moderator_form [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo New Post Complete newpost_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo New Post Preview newpost_preview [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo New Post Process newpost_process [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo New Reply: Controls newreply_form_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo New Thread: Controls newthread_form_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Notifications List notifications_list [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Parse Templates parse_templates [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo PM send private_insertpm_process [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Postbit Display Complete postbit_display_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Precache Annoncements forumdisplay_announcement [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Precache Moderators forumdisplay_moderator [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Precache Postbits showthread_postbit_create [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Precache Similar Threads showthread_similarthreadbit [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Precache Threads threadbit_process [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Prefix Fetch prefix_fetch_array [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Process Templates Complete process_templates_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Showthread Complete showthread_complete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Showthread Post Start showthread_post_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Showthread Query showthread_query [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Template Group template_groups [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Updated User userdata_update_username [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo Visitor Message Data Start visitormessagedata_start [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vbseo XML Output Parse xml_print_output [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏
    vBSEP Delete Thread threaddata_delete [ویرایش‎]‏ [حذف‎]‏







    http://vbone.esy.es/forum.php
    http://vbone.ir/forum.php
    http://vboni.ir/forum.php

    http://vb.vvs.ir

    درپناه تو نه در پناه خلق تو

    بازگشت سایت شما دردستان ماست

  7. Top | #26
    کاربر سایت

    تاریخ عضویت
    Jun 2014
    ورژن ویبولتین
    4.2
    نوشته ها
    369
    مورد پسند
    58 بار
    اطلاعات
    Windows 8 Firefox 30.0
    میزان امتیاز
    40

    پیش فرض

    ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||تاپی ک بسته شد|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

  1. پاسخ: 3
    آخرين نوشته: 2015/02/07, 06:43 AM
  2. پاسخ: 4
    آخرين نوشته: 2014/10/14, 01:38 AM
  3. پاسخ: 25
    آخرين نوشته: 2012/06/11, 05:52 PM
  4. پاسخ: 18
    آخرين نوشته: 2011/09/05, 12:14 PM
  5. پاسخ: 0
    آخرين نوشته: 2011/07/17, 04:51 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •