در اين تاپيک قصد دارم زرين کارت، يکی از چندين قابليت پر کاربرد زرين پال رو به شما معرفی کنم.
زرين کارت يک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب هست که شما ميتونيد موجودی اون رو از کليه خود پرداز های بانکی متصل به شتاب دريافت کنيد و يا از کليه درگاه های بانکی خريد کنيد. همچنين ميتونيد از موجودی کارت در زمان خريد از POS های متصل به شتاب و شاپرک هم خريد کنيد.
اما چيزی که باعث شده کم کم زرين کارت به يک کارت اصلی در کيف پول اکثر وبمسترهای ايرانی قرار بگيره مزيت بدون کارمزد بودن اون تا پايان پاييز هست.
کليه کاربران زرين پال ميتونن تراکنش های خودشون رو بدون کسر کارمزد از زرين پال به زرين کارت انتقال بدن و از موجودی کارت در هر جائی که مايل باشن استفاده کنن.
تسويه حساب روی زرين کارت بين 1 دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت هست که اين خودش سريعترين زمان تسويه حساب در حال حاضر هست.زرين کارت يک کارت بانکی است که با لوگوی زرين پال در دسترس کاربران قرار ميگيرد. زرين کارت به نام کاربر صادر گرديده و اين کارت تمامی مولفه های کارت های شتابی از جمله، برداشت وجه از دستگاه خود پرداز، خريد از کارت خوان های شاپرک، خريد از درگاه های اينترنتی شاپرک را دارا مي باشد. اين کارت با همکاری دو بانک کشور صادر گردیده و مزيت تعريف شده آن در زرين پال تسويه حساب های سريع تر و منظم می باشد.

در حال حاضر زمان تسويه حساب تراکنش های انتقالی به زرين کارت ظهر هر روز، ساعت 12 مي باشد و کاربران مي توانند تراکنش های انتقال داده شده خود به زرين کارت خود را هر روز ظهر در کارت خود مشاهده و استفاده نمايند. البته هدف مجموعه زرين پال کاهش مدت زمان تسويه حساب روی زرين کارت است.

هزينه صدور زرين کارت برای کاربران طلائی رايگان و برای کاربران نقره ای 10500 تومان است که اين هزينه شامل صدور و ارسال کارت برای کاربران مي باشد. کاربران درخواست کننده زرين کارت حداکثر 3 هفته بعد از درخواست صدور کارت را در آدرس پستی ثبت شده در پنل کاربری خود دريافت و پس از آن امکان استفاده از کارت را خواهند داشت.
پيشنهاد ميکنم اگر تا الان زرين کارت خودتون رو درخواست نداديد، حتما همين الان نسبت به درخواست کارت اقدام کنيد و انشالله تا 2 هفته آتی کارت خودتون رو در آدرس پستی خودتون تحويل بگيريد.

برای سفارش کارت اينجا کليک کنيد.