همان طور که در سالیان اخیر مشاهده کرده ایم کاربران اینترنتی فقط با کامپیوترهای شخصی در دنیای اینترنت وجود ندارند و بلکه از طریق های مختلف وارد وب سایت های شما خواهند شد.
روز به روز بر حجم تلفن های هوشمند جیبی و تبلت ها میان کاربران اینترنتی افزوده می شود و اگر یک وب سایت شما در موبایل و تبلت به طور صحیح نمایش داده نشود می توانیم بگوییم این وب سایت کارایی لازم را نخواهد داشت زیرا تعداد زیادی کاربر را از دست داده است.
دوستان گرامی، از همین امروز در طراحی وب سایت خود دقت کنید و اگر وب سایت دارید حتما آن را در موبایل و تبلت ها چک کنید. اگر مشتریان بالقوه شما بعد از اتمام طراحی وب سایت نتوانند آن را به طور صحیح ببینند به طور حتم وارد وب سایت های رقبا خواهند شد.
متاسفانه در حال حاضر، طیف وسیعی از وب سایت های ایرانی را مشاهده می کنیم که حتی در مرورگرهای مختلف به طور نامرتب نمایش داده می شوند. حتما دقت کنید که وب سایت شما در تمامی مرورگرها همانند گوگل کروم، اینترنت اکسپلور، سافاری و موزیلا فایرفاکس مرتب و منظم می باشد.
کلام آخر: حتما بهینه سازی وب سایت خود را در موبایل ها و تبلت ها نیز انجام داده و در طراحی سایت دقت کنید که در تمامی سیستم های هوشمند همانند کامپیوتر و نوت بوک های شخصی به طور صحیح نمایش داده می شود.
منبع :
بهینه سازی سایت