بک لینگ در کوتاه ترین زمان

اگر شما برای کسب وکر خود طراحی سایت را انجام نموده باشید می بایست از این موضوع آگاه باشید که لینک ها اهمیت زیادی برای شما دارند.در این روش هایی را بیان ی نماییم که در کوتاه ترین مدت بک لینک های خود را درج نمایید.

گذاشتن لینک همان صفحه برای هر مقاله
با گذاشتن لینکی از هر مقاله درون همان صفحه علاوه بر هدایت کاربران خود موجب برجاگذاشتن لینکی از مقاله در صفحه سایت خود می شوید که در سئو سایت شما و صفحه وب سایت شما تاثیرگذار می باشد.


تبت نام در فروم های پربازدید
تبت نام در فروم های مرتبط با حوزه کسب وکار شما ونیز فعالیت نمودن در آنها مانند برجا گذاشتن لینک های وب سایت خود در امضا و نیز با درج محتوا، رنکینگ سایت و نیز سئو وب سایت خود را بهبود ببخشید.

بهره گیری از RSS
RSS FEED برای وب سایت خود ایجاد نمایید و حداقل یک لینک در هر یک از مقالات موجود در وب سایت اضافه نمایید. تحت این شرایط شما هزارات بک لینک از صحه سایت خود خواهید داشت.

فراهم نمودن مقالات مرتبط
در طراحی وب سایت خود بخشی را به نام بلاگ جایدهی نماید و مقالات خود را انتشار دهید. برای اینکه مقالات شما مورد توجه کاربران قرار گیرد صرف زمان نیاز می باشد. با انتشار مقالات در شبکهه ای اجتماعی و فروم ها دیگران را از محتوای سایت خود مطلع نماید و در سئو سایت خود تاثیر مثبتی در جا گذارید.

استفاده از Site Explorer

اگر میخواهید از بک لینک های دیگر دامین ها و وب سایت ها مطلع شوید می توانید از SITE EXPLORER استفاده نماید با جستجو در گوگل می توانید این وب سایت را بیابید و بک لینک های دیگر رقبای خود را مورد تحلیل قرار دهید و روند رو به جلویی در سئو وب سایت خود داشته باشید


منبع: بک لینگ در کوتاه ترین زمان