یکی از دغدغه های بزرگ کاربران اندروید، امکان کنترل و مدیریت بر روی این سیستم عامل در پی سی ها است؛ به خصوص کسانی که از رایانه خود استفاده بسیاری می کنند.

در همین رابطه ابزار و سرویس های متعددی نظیر PushBullet، Mobizen و ایر دروید ساخته شده اند که در این زمینه به کاربران یاری می رسانند. بررسی ها نشان می دهند AirDroid به عنوان کاربردی ترین آن ها محسوب می شود که در این مقاله به بررسی امکانات آن می پردازیم.
در ادامه با مای تک همراه شوید.


AirDroid چه کاری انجام می دهد؟
این برنامه بهترین کاربرد خود را زمانی نشان می دهد که تلفن و رایانه شما به یک خط وای فای متصل باشند. البته امکان ارتباط به هنگام استفاده از سیگنال های متفاوت و از راه دور نیز وجود دارد، بدین معنی که می توانید تلفن خود را هنگامی که در نزدیکیتان نیست کنترل کنید.
اما از جمله امکانات این سرویس می توان به امکان تبادل فایل بین دو یا چند دستگاه، دریافت تمامی نوتیفیکیشن ها و امکان منع برنامه های ناخواسته، مدیریت مخاطبین و پیام دادن به آن ها، مدیریت گالری و فایل های مولتی مدیا و …. اشاره کرد.
بعد از نصب برنامه بر روی تلفن و رایانه، کافیست به کمک فیس‌بوک، گوگل و توییتر در آن عضو شوید (امکان عضویت از طریق ایمیل نیز وجود دارد).


خوشبختانه تنها امکان مهم برنامه که از طریق پرداخت مبلفی به صورت ماهیانه یا سالانه در دسترس قرار می گیرد، امکان سینک چند دستگاه است که معمولا کاربران تنها از یک تلفن اندرویدی استفاده می کنند و مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.
برای دریافت برنامه می توانید از این لینک به وب سایت مستقیم برنامه مراجعه نمایید. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.
لینک برنامه در فروشگاه گوگل پلی
لینک کلاینت ویندوزی و مک ایردروید