طراحی سایت و مقوله rel=”author” در ایندکس نمودن طراحی وب سایت شما در گوگل اثرگذار خواهد بود که در سئو سایت موثر واقع می شود.طراحی سایت و مقوله rel=”author” در ایندکس نمودن طراحی وب سایت شما در گوگل اثرگذار خواهد بود که در سئو سایت موثر واقع می شود.طراحی سایت و rel=”author” در سئو سايت اثرگذار است.اضافه نمودن لینک گوگل پلاس در طراحی سایت و نیز rel=”author” موجب شناسایی بهتر شما توسط گوگل می شود. در ادامه تشریح خواهیم نمود که چگونه این لینک را در طراحی سایت خود درج نماییم تا در سئو وب سایت کمک شایانی نماییم.

المان های rel=”author”

لینک گوگل پلاس موجود در طراحی وب سایت را به صفحه و پروفایل گوگل پلاس خود لینک نمایید. این تگ را در بخش هد طراحی سایت خود درج نمایید و به صفحه گوگل پلاس خود لینک نمایید. در نهایت در ابزار webmaster این لینک را تایید تا نمایید تا طراحی سایت شما در گوگل به عنوان نویسنده معرفی شود.

گوگل به عنوان قوی ترین موتور جستجو سهم عظیمی را در بازاریابی برای کسب وکارها فراهم نموده است و افراد در طراحی سایت خود تلاش نموده اند تا مطابق استانداردهای گوگل و الگوریتم های آن طراحی وب سایت خود را طرح ریزی نمایند. درج مطالب در گوگل پلاس در ایندکس گذاری بهتر مطالب موجود در طراحی وب سایت شما اثر مثبتی را به دنبال خواهد داشت. فلذا با انتشار محتوای طراحی سایت خود در گوگل پلاس و نیز بهره گیری از لینک گوگل پلاس در طراحی سایت و rel=”author” در بهینه سازی سایت کمک شایانی را نمایید. نمایش محتوای طراحی سایت شما در نتایج جستجو و کلیک کاربران تمامی موارد تاثیرگذار در رنکینگ بالاتر شما و سئو وب سایت خواهد داشت.


منبع: طراحی سایت و rel=”author”