چگونه رنکینگ طراحی سایت خود در مدت کوتاهی ارتقا دهید؟ این سوال ذهن بسیاری از صاحبان طراحی وب سایت را به خود متوجه می نماید. رنکینگ بالای طراحی سایت در گوگل به معنای نمایش و بازدید بیشتر از کسب وکار شما خواهد بود که خود در معنای سوددهی و سودآوری بیشتر خواهد بود.
در ادامه به بیان حقه ها و ترفندهایی در ارتقای رنکینگ در مدت کوتاه می پردازیم.
گوگل مپ


الگوریتم جستجو محلی گوگل در صفحه نتایج جستجو، موقعیت مکانی را نیز به عنوان فاکتوری در نمایش نتایج قرار می دهد. بنابراین بیان آدرس و موقعیت مکانی خود به گوگل کمک در رنکینگ طراحی سایت شما در جستجو محلی می نمایید. گذاشتن گوگل مپ و نمایش موقعیت مکانی شما در گوگل مپ در سئو سایت شما براساس الگوریتم جستجو محلی تاثیر گذار می باشد.
یوتوپ


از انجا که مالک سایت یوتوپ، گوگل می باشد قرار دادن فایل در سایت یوتوپ کمک بسیار زیادی در رنکینگ شما در گوگل و سئو سایت می نماید. قرار دادن فایل های آموزشی ویدیویی و درج نام شرکت و کسب وکار شما در کنار کلمات کلیدی طراحی سایت موجب تقویت و ارتقا رنکینگ شما می شود. لینک دهی فایل بارگذاری شما به آدرس سایت شما اقدام بسیار اثرگذار در جهت بهینه سازی سایت شما می باشد.
فروش محصولات آنلاین


اگر شما در طراحی سایت خود محصولات و فروشگاه آنلاینی را در اختیار داشته باشید در اینصورت شما ویژگی و فرصت خاصی را خواهید داشت. گوگل لیستی از محصولات آنلانی و مکان هایی که قابلیت خرید آنلاین را داشته باشند را دارا می باشد. اگر گوگل شما را در لیست یکی از این محصولات آنلاین شناسایی نماید تحت این شرایط شما فرصت ویژگی برای ارتقا رنکینگ خود خواهید داشت.


طراحی سایت و حقه های ارتقا رنکینگ