تکنیک های On-Page و نکات سئو درون سایت در سال 2015 چه آیتم هایی بوده است. الگوریتم های گوگل و تکینک های سئو On-Page همواره در حال تغییر می باشد. استراتژی سئو درون صفحه طراحی سایت که به منظور بهینه سازی سایت صورت می گیرد فاکتورهای اثرگذار بسیاری می باشد. در ادامه به بیان موردی تکنیک های On-Page و درون صفحه طراحی وب سایت می پردازیم.
شما می بایست طراحی سایت خود را حول یک کلمه کلیدی بهینه نمایید.
بهینه سازی سایت حول یک کلمه کلیدی یا یک موضوع


محور قرار دادن محتوا، تصاویر و عنوان صفحات طراحی سایت خود تنها حول یک کلمه کلیدی موجب سرعت گیری در بهینه سازی سایت شما خواهد شد. موتور جستجو گوگل با جهت گیری تمامی صفحات طراحی سایت حول یک کلمه کلیدی می تواند رنکینگ بالاتری را با سرعت بیشتری به شما اختصاص دهد.
نامگذاریURL


آدرسURL یکی از کلیدترین فاکتورهای در رنک گذاری صفحه طراحی سایت شما می باشد. آدرسURL در ایندکس گذاری و کاوش سریع صفحه طراحی وب سایت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. حال چه نکاتی ار در انتخابURL صفحه طراحی سایت می بایست در نظر داشته باشیم. در ابتدا آدرس URL می بایست کوتاه باشد و حاوی کلمات کلیدی طراحی سایت شما باشد و همچنین مرتبط با هدف ایجاد آن صفحه از طراحی سایت شما باشد. بعبارتی آدرس URL مرتبط با عنوان صفحه طراحی سایت شما می بایست انتخاب شود. تحت این عوامل در سئو سایت و رنکینگ صفحات سایت شما بسیار اثرگذار می باشد.
بهینه سازی تگ alt تصاویر


به منظور یافت شدن محتوای شما در جستجو مرتبط با تصاویر می بایست در تگ alt تصاویر درج شده در طراحی سایت خود توضیحاتی در خصوص ارتباط عکس با عنوان صفحه و هدف از گذاشتن تصویر در صفحه طراحی وب سایت را تشریح نمایید.


طراحی سایت و On-Pageسئو در 2015