WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک کشویی چه کاربرد هایی در ساختمان دارد

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2019/06/02 در ساعت 01:13 AM (169 نمایش ها)
سیستم‌های درب‌های دیواری کشویی در کافه

درب اتوماتیک آچیلان در و سیستم‌های دیواری کشویی به طور قابل توجه و به شدت به کاربرد معماری تاریخی در کافه افسانه‌ای تهران مونیخ پرداخته است.

تاریخ و نوآوری: سیستم‌های دیواری کشویی آچیلان در

مؤسسه‌ای 130 ساله که کافه‌های سنتی بزرگ در مونیخ دارد با بازسازی گسترده‌ای روبرو شد. آچیلان در ترکیبی از طراحی معاصر و فضای تاریخی را در کافه تهرانیها با راهکارهای نوآورانه درب و سیستم‌های دیواری کشویی را پشتیبانی می‌کند.

کافه‌ای قدیمی یا فضایی مدرن

در حدود 130 سال، کافه شهری منحصر به فرد مونیکل در شهری قرار دارد، که با قهوه خوب و سبک زندگی جهانی هم معنی است. این کافه در سال 1888 در قالب قصر‌های کافه‌ای با شکوه به سبک وینی ساخته شد. این نام را از شاهزاده رجنت، که به خاطر عشق به هنر و فرهنگ شناخته شده بود، برگرفته شده است. کافه مکانی برای ملاقات هنرمندان و گروه‌های آزاد، اجتماعی و صاحبنظران محلی به ویژه در دوران طلایی مونیخ در حدود سال 1900 بود - پل کلی و واسلی کانیندسکی گفته بودند که گروه هنرمند « سوار آبی » را در اینجا تاسیس کرده‌اند. امروزه، پس از مدرن سازی آن، کافه یک ترکیب رنگارنگ از تجار، موکلان، پیشگامان و دانش آموزان مونیخ را جذب کرده است.

درب اسلایدینگ اتوماتیک منحصر به فرد با درایو پرقدرت در ورودی به کافه اصلی

تقسیم فضا یکی از ویژگی‌های اصلی کافه است

فضا به سه منطقه مجزا و روشن تقسیم شده است که فضای کافه باحال را با آنها تعریف می‌کند.

  • کافه اصلی با طراحی فوق العاده ساده‌ای دارد، یک قسمت نانوایی و یک نوار از مبلمان جدید به صوت U شکل را با یکدیگر ترکیب شده‌اند. از اینجا، ورودی به کافه و باغ درخت نخل نیز وجود دارد.
  • سرسرای کافه در محل ورودی اصلی تاریخی کافه قرار دارد و دارای یک ستون و یک سقف با پروفیل بزرگ است.
  • باغ درخت نخل فرمت کافه دارد و توسط ستون‌های گچ بری شده در ورودی کافه قرار دارد. همچنین یک ورودی برای کافه اصلی نیز طراحی شده است.

بی صدا و شیک: درب اتوماتیک اسلایدینگ

به کافه اصلی می‌توان از طریق درب اتوماتیک آچیلان در دسترسی داشت. درب نوسانی در مقابل آن با کمترین نیرو، به لطف تکنولوژی سروو، باز می‌شود و کاملا با نمای ساختمان تاریخی هماهنگ است. یک حیاط وسیع از کافه اصلی تا ورودی کافه قرار دارد، که در گذشته در ورودی اصلی کافه باحال در آنجا بود. دو ستون و پروفیل سقف، شکوه اتاق را افزایش می‌دهند.
بین ستون‌های گچ بری شده، لنگه‌های درب کشویی اتوماتیک شیشه‌های یک تکه دارند که در سکوت کامل، برای دسترسی به سالن تاریخی از یکدیگر باز می‌شوند. درب‌های اتوماتیک ورودی را می‌توان در عبور از باغ درخت نخل پیدا کرد که از طریق کابین اصلی و یک درب کشویی اتوماتیک از یکدیگر باز می‌شوند. رمز و راز عجیبی در پشت درهای اتوماتیک زیبا و بسیار آرام آچیلان در است که فقط یک موتور 70 میلی متری دارد و وقتی که کافه در حال کار است، به طور رازآلود و کارآمدی عمل می‌کند.

چشم اندازی باز از باغ درخت نخل که از طریق یک درب کشویی اتوماتیک به آن دسترسی دارید

مشاهده یک ساختار پیچیده از اتاق

این کافه شگفت انگیز، تعداد زیادی ورودی، خروجی و راهرو دارد، و انواع مختلفی از درب‌ها و قطعات طراحی شده برجسته را در کنار هم آورده است. بزرگترین چالش در این مجموعه بزرگ و معماری این بود که کافه اصلی شلوغ می‌شود، کافه‌های ساحلی و باغ نخل را به مناطق مختلف را به زیبایی قرار داده است، در حالی که آنها را به یک کلیسای روشن تبدیل کرده است و به خاطر بازدید کنندگان کافه، که تماشای باغ را بدون خروج از کافه فراهم کرده است.

سیستم‌های کشویی دیواری شفاف شیکی را ایجاد کرده‌اند

آچیلان در فضای ویژه و طراحی شده کافه شهری را با سیستم‌های کشویی دستی با کیفیت به صورت سیستم‌های یکپارچه شیشه‌ای مناسب اجرا کرده است. سیستم‌های دیواری کشویی شیشه‌ای را می‌توان به راحتی با هم ترکیب کرد و در صورت لزوم در فضا نیز صرفه جویی می‌کند.
پروفیل‌ها و سیستم کشویی آچیلان به طور غیرمعمولی بین پان‌ها به صورت یکپارچه است - که این امکان را فراهم می‌کند که سطوح شیشه‌ای یک تکه به طور مخفیانه‌ای در بین ستون‌های سالن قرار بگیرند و کافه‌ای مجلل را از کافه اصلی جدا کنند به گونه‌ای که عایق صوتی نیز باشند.

یک سیستم دیواری کشویی شفاف، که کافه اصلی را با سالن کافه متصل می‌کند.

راه‌های فرار و نجاتی امن با سیستم درب آچیلان در

با وجود تمام شیک بودن سالن، مهم است که به یاد داشته باشید که طراحی همه چیز نیست. در یک ساختار فضای سه بعدی پیچیده، که در آن حداکثر 200 مهمان و تمام کارکنان که ممکن است به صورت همزمان در آنجا حضور داشته باشند، ایمنی اولین اولویت را به خود اختصاص می‌دهد. طراحی وشن و شیک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای برای ظاهر درب‌های مسیرهای فرار و نجات نیز تعریفی دارد: تمام اجزای ایمنی بسیار جمع و جور در داخل درایو‌های مخفی به طور تجمیع شده‌ای جمع‌اوری شده است و تضمین می‌کنند که قسمت‌های مختلف کافه می‌تواند در صورت بروز خطر به سرعت و با خیال راحت تخلیه شود.

Submit "درب اتوماتیک کشویی چه کاربرد هایی در ساختمان دارد" to Digg Submit "درب اتوماتیک کشویی چه کاربرد هایی در ساختمان دارد" to del.icio.us Submit "درب اتوماتیک کشویی چه کاربرد هایی در ساختمان دارد" to StumbleUpon Submit "درب اتوماتیک کشویی چه کاربرد هایی در ساختمان دارد" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده