WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

قالیشویی

کارخانه قالیشویی غرب تهران

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2019/06/29 در ساعت 11:52 AM (79 نمایش ها)
خدمات قالیشویی در غرب تهران

اگر شما جزو افرادی هستید که در غرب تهران ساکن هستید و به دنبال یک کارخانه قالیشویی خوب با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می گردید کارخانه ما در خدمت شماست . خدماتی که ما برای مشتریان خود در نظر گرفته ای پرزگیری و پرداخت ، ریشه بافی ، رنگ برداری و لکه گیری ، ریشه دستبافت دو گرده ، ریشه ماشین و دوگره ، بافت و مرمت ، ریشه ماشینی روی فرش دستی ، خشک کن و اتوکشی ، متقال دوزی شستشو و آبکشی ریشه دستبافت و گلیم دار ، بازسازی و مرمت ، رفع سوختگی.
قالیشویی معتبر در غرب تهران

کارخانه ما با استفاده از افرادی متخصص و با تجربه تمامی فرش و قالی های ما را با مواد شوینده خارجی به بهترین شکل شستشو می کنند مانند روز اول به شما تحویل می دهند. هزینه و تعرفه های ما زیر نظر اتحادیه مربوطه محاسبه می شود و بهترین قیمت را ما به شما خواهیم داد.
خدماتی دیگر

از دیگر خدماتی که برای غرب تهران در نظر گرفته این مبل شویی در منزل می باشد که قالیشویی قصرطلایی یک تیم متخصص برای این کار دارد و درصورت نیاز به محل ارسال می کند . افرادی که برای شستشوی مبل ارسال می شوند کاملا آموزش دیده می باشند و با انواع مبل های آشنایی کامل دارند تا بهترین مواد را برای خشک شویی آن استفاده کند و نگرانی بابت این موضوع نداشه باشید.
از آنجا که دفتر ما در غرب تهران می باشد ارائه خدمات در این منطقه در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود. پس اگر عجله ای دارید و می خواهید قالی ، فرش و موکت خود را به یک قالیشویی خوب بسپارید و خوب آن را بشویند و در مدت مناسب تحویل دهند کارخانه قالیشویی قصر طلایی در خدمت شماست .
شماره تلفن های ما به صورت شبانه روزی در خدمات رسانی به شما آماده می باشند
44704985
44733607
44716535
09193011226 پیشنهادات و انتقادات

Submit "کارخانه قالیشویی غرب تهران" to Digg Submit "کارخانه قالیشویی غرب تهران" to del.icio.us Submit "کارخانه قالیشویی غرب تهران" to StumbleUpon Submit "کارخانه قالیشویی غرب تهران" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات