WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

armangamer

کامل ترین آموزش بالا بردن پیج رنک بخش اول( اختصاصی vbiran )

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2011/08/01 در ساعت 11:31 AM (659 نمایش ها)
نقل قول نوشته اصلی توسط armangamer نمایش پست ها
برای شروع کار اول بیایم به اصل مفهوم ها نگاهی داشته باشیم : (قسمت اول )


PageRank :
به معنای رتبه صفحه است . برای دیدن رتبه صفحات یک سایت میتوانید تولبار گوگل را دانلود و روی مرورگر خود نصب کنید تا به محض ورود به هر صفحه ای امتیاز آن صفحه را روی نوار ابزار گوگل مشاهده کنید .

تئوری عملکرد PageRank :
اساس پیج رنک گوگل بر روی بک لینک ها است . بک لینک ها لینک هایی هستند که از وب سایت های دیگر به وب سایت شما اشاره می کنند. هر چقدر تعداد بک لینک های شما بیشتر باشد پیج رنک شما نیز بیشتر خواهد بود.
گوگل از تعداد این لینک های ورودی به صفحات سایت های دیگر ، برای قضاوت درباره امتیاز دهی به آنها و نیز مرتب کردن آنها در هنگام جستجو در گوگل استفاده کرد . برای مشاهده لینک های ورودی به سایت خود میتوانید جمله link:http://www.yourURL.com را در گوگل وارد کنید تا لیست سایت هایی که به شما لینک داده اند را مشاهده کنید . البته هنوز گوگل تمامی لینک های ورودی به سایت را نشان نمی دهد .

آیا لینک باکس ها مفید اند؟
سیستم جدید گوگل بسیار پیشرفته شده است که صفحات لینک باکس را از صفحات غیر لینک تشخیص می دهد و چون لینک باکس ها حقه ای برای افزایش پیج رنک است گوگل توسط این سیستم امتیاز منفی برای سایتی که چنین لینک باکسی درست کرده باشد در نظر می گیرد.

حال کار سئو چیست؟
سیستم سئو در انجمن ها ضمن بهینه کردن صفحات ، انتهای ادرس ها را از php به html تبدیل می کند و در مقاله ای که چندی پیش خونده بودم نوشته شده بود که بوت های گوگل راحت تر صفحات html را ذخیره و ثبت می کنند. این چند موردی که عرض کردم موارد بسیار ساده و محسوسی بود که سئو انجام میده و با توجه به اینکه همه وب مستر ها علاقه دارند بازدید سایتشون بالا بره سئو مناسب ترین راه برای افزایش آمار است و پیشنهاد من به همه دوستان این است که مود سئو را در انجمن خود نصب کنند.برای همین هم هست که بر و بچه های وی بی ایران به سئو خیلی اهمیت میدن .

آیا هک سئو ارتباطی به افزایش پیج رنک دارد؟
بله یقینا هک سئو ارتباط مستقیمی با افزایش پیج رنک دارد که من وارد مسائل پیچیده و ارتباط سئو با پیج رنک نمی شم و فقط به یک مثال اکتفا می کنم. انجمن بنده که الان دارم برای شما می نویسم فعالیت رسمی خودش رو تقریبا 2 ماهی هست که به صورت جدی آغاز کرده. بنده بعد از نصب سیستم vb4.1.3 اولین هکی رو که روی انجمنم نصب کردم هک سئو بود ، الان اگر پیج رنک سایت من را نگاه کنید به عدد 1 رسیده ، یعنی ظرف 2 ماه پیج رنک خود را به عدد 1 رسوندیم که این یعنی فوق العاده.....

این از این قسمت لطفا اگر دوستارید که من ادامه بدم بگید تا بریم سر اینکه مطالب و لینک ها چجوری باید باشن تا گوگل خوشش بیاد .
فقط به عشق بچه های vbiran

منبع : خودم البته از مطالب خود گوگل هم استفاده کردم

Submit "کامل ترین آموزش بالا بردن پیج رنک بخش اول( اختصاصی vbiran )" to Digg Submit "کامل ترین آموزش بالا بردن پیج رنک بخش اول( اختصاصی vbiran )" to del.icio.us Submit "کامل ترین آموزش بالا بردن پیج رنک بخش اول( اختصاصی vbiran )" to StumbleUpon Submit "کامل ترین آموزش بالا بردن پیج رنک بخش اول( اختصاصی vbiran )" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

  1. alireza3135 آواتار ها
    ایول با این مطلبت اگر میشه درباره سیو هم کاملا توضیح بده