WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

bahare.poorali1374

سواحل آنتالیا

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2019/09/11 در ساعت 11:35 AM (130 نمایش ها)


سواحل آنتالیا یکی از تفریحات ترکیه محسوب می شود، آنتالیا جزو زیبا ترین شهر های ساحلی جهان می باشد که آب و هوای آن نیز مدیترانه ای است و محبوبیت آن به دلیل سواحل دل انگیز این منطقه است که نظر گردشگران تور آنتالیا و علاقه مندان ساحلی و آبی را به خود جلب می کند.

آنتالیا
آنتالیا در سمت جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و از سمت جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک و از غرب به شهر قورقودالی یا کورکوتلی بسته شده است. همان طور که گفتیم آنتالیا به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری امروزه یکی از پر طرفدار ترین شهرهای ترکیه می باشد، سرمایه گذاری در صنعت گردشگری این شهر از سال 2000 باعث شد تا آنتالیا در در زمینه های گردشگری و تفریحی پیشرفت چشم گیری را داشته باشد و همین امر باعث شده که قیمت تور آنتالیا یکی از تورهایی باشد که مردم سراسر دنیا علاقه مند سفر به این شهر باشند.
فعالیت اصلی مردم آنتالیا با این که اکثر درآمدشان از توریست ها و گردشگران خارجی می باشد ولی بیشتر آن ها مشغول به کشاورزی هستند و پرورش مرکبات، میوه و سبزیجات را انجام می دهند، طوری که بیشتر از نیمی از مصرف سبزیجات این شهر توسط خود مردم آن تامین می شود.
زبان مردم آنتالیا ترکی استانبولی می باشد ولی به دلیل توریستی بودن آن میتوان به راحتی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

شهر آبی آنتالیا

آب و هوای آنتالیا
آب و هوای آنتالیا مدیترانه ای می باشد که دارای تابستانی کاملا آفتابی و زمستانی معتدل است و دمای آن معمولا 30 درجه سانتی گراد می باشد و زمستان ها نیز تا 5 درجه پایین می آید و بهترین زمان برای سفر به آنتالیا در فصل بهار و تابستان است چرا که در این فصل هوا معتدل و خوب است و هم تفریحات تور آنتاليا باز می باشد، در فصل زمستان و در هوای سرد و بارانی نمی شود ا ساح و تفریحات آبی، استخر های رو باز و پارک آبی این شهر استفاده کنید.

Submit "سواحل آنتالیا" to Digg Submit "سواحل آنتالیا" to del.icio.us Submit "سواحل آنتالیا" to StumbleUpon Submit "سواحل آنتالیا" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات