WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

bijanabedian

روش‌های عمل فیستول مقعدی – فیلم عمل جراحی فیستول

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2020/08/04 در ساعت 04:27 PM (74 نمایش ها)

آیا عمل جراحی فیستول تنها راه درمان این بیماری است؟ می‌دانیم که این بیماری در واقع ایجاد نوعی حفره یا مجرای غیر طبیعی بین دو عضو از بدن می‌باشد. این عارضه بیشتر در ناحیه مقعد و رکتوم شایع است. وقتی بین قسمت انتهایی روده (رکتوم) و دیواره مقعد اتصال ایجاد می‌شود، فرد به فیستول مقعدی مبتلا شده است.
مشاهده التهاب و تورم در اطراف مقعد، احساس درد، خارش و خونریزی مقعدی از علائم فیستول است که بیمار ممکن است آنها تجربه کند. مشاهده عکس فیستول مقعدی می‌تواند به شما کمک کند که علائم این عارضه را بهتر بشناسید. اما برای تشخیص قطعی بیماری باید به پزشک مراجعه کنید تا معاینات بالینی انجام شود.
فیستول با عفونت همراه است و گاها بیماران شاهد ترشح چرک هستند، بنابراین استفاده از دارو و روش‌های خانگی تأثیر چندانی در درمان فیستول نخواهد داشت. راهی که معمولا برای از بین بردن عفونت و مجرای ایجاد شده در این بیماری توسط پزشک پیشنهاد می‌شود، عمل فیستول است.
گزینه‌های مختلفی در درمان پزشکی این بیماری وجود دارد که شامل روش لیزر یا جراحی به روش های قدیمی است. با در نظر گرفتن شرایط بیمار و هزینه عمل یک گزینه به عنوان درمان قطعی بیماری انتخاب می‌شود. در ادامه این مقاله روش‌های جراحی فیستول را یک به یک بررسی خواهیم کرد:


مشاهده مطلب کامل: http://darmanblog.blog.ir/

Submit "روش‌های عمل فیستول مقعدی – فیلم عمل جراحی فیستول" to Digg Submit "روش‌های عمل فیستول مقعدی – فیلم عمل جراحی فیستول" to del.icio.us Submit "روش‌های عمل فیستول مقعدی – فیلم عمل جراحی فیستول" to StumbleUpon Submit "روش‌های عمل فیستول مقعدی – فیلم عمل جراحی فیستول" to Google

نظرات