WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

irmakhzan

مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2020/09/27 در ساعت 03:59 PM (45 نمایش ها)
مخزن پلی اتیلن ، آبی دریایی و روباز از نظر اقتصادی با امید به زندگی طولانی هستند سطح صاف باعث تمیز کردن آسان می شود و وزن سبک آنها امکان تنظیم و جابجایی سریع را فراهم می کند. لب های لبه مقاومت دیواره را ایجاد می کنند و تغییر شکل را به حداقل می رسانند. بیشتر این مخازن تو در تو قرار دارند که هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد.
سازگار با FDA ایمن و غیر سمی برای آبزیان و حیوانات. همه مخازن ایستا پلیمر شریف دارای مهار کننده های ماورا بنفش برای استفاده در فضای باز هستند. از آنجا که آنها دارای خواص مکانیکی برتر ، سختی بالا ، مقاومت در برابر ضربه در درجه حرارت پایین عالی و مقاومت در برابر ترک خوردگی در برابر فشار محیطی هستند ، در محیط های سخت به خوبی ایستادگی می کنند.
مخازن ذخیره عمودی از پلی اتیلن خطی در یک قطعه ، ساخت یکپارچه ساخته می شوند که برای کاربردهای داخلی یا خارجی طراحی شده اند. مخازن عمودی سفید و آبی برای مشاهده سطح مناسب محصول شفاف هستند. طراحی کف تخت امکان نصب آسان و مقرون به صرفه را فراهم می کند.
این مخازن با دیواره های سنگین برای سرویس طولانی در شرایط سخت طراحی شده اند. اضلاع مستقیم امکان استفاده حداکثر از فضا را فراهم می کند. مخازن ما در ده ها صنعت برای آبکاری ، پردازش و ذخیره سازی استفاده می شود.

یک قطعه بدون درز قالب زده شده و نشت نمی کند.
ضربه و مقاومت عالی شیمیایی
رزین مطابق با مقررات 177.1520 (c) 3.1 و 3.2 سازمان غذا و داروی ایالات متحده است.
شفاف برای سطح محتوای قابل مشاهده
دمای عملیاتی تا 140 درجه فارنهایت

Submit "مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب" to Digg Submit "مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب" to del.icio.us Submit "مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب" to StumbleUpon Submit "مخزن پلی اتیلن برای نگهداری آب" to Google

برچسب ها: مخزن آب ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات