WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

marjan.raad

 1. مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور C4

  توسط در تاریخ 2020/02/19 در ساعت 06:44 PM
  با توجه به خستگی های روزمره ، ما همیشه بدون انرژی به باشگاه ها میرسیم و نیاز به یک مکمل قبل تمرین به شدت حس میشود.رژیم های کم کالری کابردی نیستند . کلید موفقیت در کاهش چربی بدون آسیب رساندن به عضلات در رژیم سالم، تمرین و مصرف مکمل مناسب است. مکمل هایی با عنوان (pre-workout) در بازار مکمل های بدنسازی هند.نه تنها انرژی تمرین را تامین میکنند بلکه برخی ویژگی های مهم دیگر نیز دارند. در ادامه درباره ی دو مدل پامپ به نام از برند سلوکور صحبت خواهیم کرد.
  مکمل پری ورک اوت سی فور سلوکور C4
  سی ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 2. مراقبت های بعد از لیزر

  توسط در تاریخ 2020/02/18 در ساعت 01:18 PM
  لیزر موهای زائد به عنوان یک روش سریع،محبوب و دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن است و برای کسانی مناسب است که دیگر تمایل به انجام اپیلاسیون ندارند. در این روش فولیکول های مو توسط اشعه لیزر نابود می شوند. لیزر برای درمان مناطق وسیعی از پوست مناسب است و ترجیحا در پوست های روشن با موهای تیره مؤثرتر است. بعد از انجام لیزر محل مورد نظر دردناک و قرمز می شود بنابراین در این مرحله پوست نیاز به مراقبت دارد. در ادامه مراقبت های بعد از لیزر ذکر می شود.

  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 3. فریت بار فرودگاه امام

  توسط در تاریخ 2020/02/09 در ساعت 01:06 PM
  مسافران محترم می توانند پس از تهیه بلیط از شرکت های خدمات مسافرتی، اطلاعاتی در خصوص مقدار مازاد بار از شرکت های هواپیمایی دریافت نمایند. لازم به ذکر است که مقدار مازاد بار در شرکت های هواپیمایی متغیر و متفاوت است و چنانچه میزان بار همراه مسافر از حد مجاز بگذرد، می بایست مبلغی به ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 4. آفلاتوکسین در غلات چیست ؟

  توسط در تاریخ 2020/02/06 در ساعت 03:53 PM
  آفلاتوکسین در غلات چیست ؟
  آفلاتوکسین یکی از سموم قارچی خطرناک است که توسط قارچ های آسپرژیلوس تولید می شود. مهمترین گونه های قارچ آسپرژیلوس که تولید آفلاتوکسین می کنند، Aspergillus flavus و Aspergillus parasiticus هستند که گونه های مختلفی از آفلاتوکسین ها را تولید می کنند.
  مهمترین آفلاتوکسین ها B1، B2، G1 و G2 ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 5. راهنما و نکات قبل از استفاده از تخفیف لیزر موهای‌ زائد و توصیه ها

  توسط در تاریخ 2020/02/01 در ساعت 04:51 PM
  امروزه تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های بسیاری در حیطه لیزر موهای زائد وجود دارند. خوشبختانه به دلیل تبلیغات فراوان بیشتر ما با نام آن‌ها آشنا هستیم و متاسفانه به همان دلیل، اطلاعات چندان صحیحی در مورد دستگاه‌ها نداریم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که امروز بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد را به شما معرفی کنیم. آخرین نسخه یا ورژن این دستگاه در کلینیک انیما بیوتی موجود هستند و با توجه به شرایط شما، سازگارترین لیزر برای حذف موهای زائد بدن و صورتتان ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین