WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

mizan34

مشکل خانمهای خانه دار در نظافت منزل!

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2018/03/01 در ساعت 10:19 AM (463 نمایش ها)
در این روزها که روز خانه تکانی و نظافت منزل است می توانید از این مطلب استفاده کنید.

وقتی ظرف‌شویی می‌گیرداز دست پشه‌ها و سوسک‌های ریز عاصی شده‌اید و هرچه حشره‌کش و سوسک‌کش دم دست‌تان بوده در دست‌شویی خالی کرده‌اید و بی‌اثر بوده است؟ خب، اشتباه کرده‌اید! مگر فقط چاه دست‌شویی نکات خانه داری مفید - سوسک است. از یک جا غافل مانده‌اید: بله، چاه ظرف‌شویی!

حالا که کمی دقت می‌کنید، می‌بینید که مدتی است که بوی بد‌ ظرف‌شویی آزارتان می‌دهد و گاهی مجبورید برای رد شدن آب، به تلمبه متوسل شوید. اگر می‌خواهید از شر این مشکلات خلاص شوید، پس با ما همراه باشید تا ببینیم ریشه این مشکل و راه‌های رفع آن چگونه است؟
مشکل گرفتگی لوله برای هر خانه و زن خانه داری پیش می آید و وجود یک لوله بازکن حرفه ای در خانه ضروری است و باید از شرکتهای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده کرد.

قصه از کجا شروع شد؟ از آنجا شروع شد که شما کمی تنبلی و بی‌حوصلگی کردید و ظرف‌های غذا را پاک نکرده و با ته‌مانده‌های غذا راهی ظرف‌شویی کردید. با این کار وقتی که اقدام به شستن ظرف‌ها نمودید، ته‌مانده‌های غذا که درونشان باقی مانده بود مثل برنج، خرده نان یا تکه‌های ریز گوشت، روانه چاه ظرف‌شویی شدند و در گلوگاه سیفون ماندند.

هستند، یعنی وقتی آن را به داخل چاه ظرف‌شویی می‌ریزید، هر ماده‌ای را که سر راهش باشد، در خود حل می‌کند و از بین می‌برد. هشدار به خانم خانه‌دار! وقتی که شما از محلول‌های چاه بازکن‌ یا هر ماده اسیدی دیگری استفاده می‌کنید، در اثر ساطع شدن گازهای سمی از این مواد، ریه‌های شما تحریک می‌شوند و آسیب می‌‌بینند و حتی ممکن است شما به فیبروز ریه که یک بیماری برگشت‌ناپذیر ریوی است، مبتلا شوید. برای جلوگیری از این مشکل توصیه‌هایی هست که باید هنگام استفاده از مواد اسیدی حتما آنها را رعایت کنید.

هنگام کار با این مواد حتما پنجره را باز بگذارید یا حداقل هواکش را روشن نمایید. این مواد را به صورت خالص مصرف نکنید و قبل از استفاده با آب رقیق‌شان کنید. حتما هنگام مصرف این مواد با ماسک‌های ضخیم و چند لایه دهان و بینی‌تان را بپوشانید. هنگام کار، دستکش به دست داشته باشید. درصورت استشمام زیاد و پاشیدن این مواد به صورت و چشم‌تان فورا به پزشک مراجعه کنید.

منبع: خانه پاک

Submit "مشکل خانمهای خانه دار در نظافت منزل!" to Digg Submit "مشکل خانمهای خانه دار در نظافت منزل!" to del.icio.us Submit "مشکل خانمهای خانه دار در نظافت منزل!" to StumbleUpon Submit "مشکل خانمهای خانه دار در نظافت منزل!" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

  1. mizan34 آواتار ها
    دوستان عزیزی که مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب یا سینک ظرفشویی رو دارند باید توجه کنند که این مشکلات عمدتا ناشی از ورود مواد زائد به داخل لوله فاضلاب می باشد. با استفاده از صافی های مخصوص می توان از مشکلات گرفتگی لوله جلوگیری کرد و دیگر هزینه اضافی صرف لوله بازکنی تهران نکرد. با این حال اگر مشکلی در این خصوص داشتید ما با ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان در خدمت شما هستیم.
  2. serv24 آواتار ها
    سلام دوست عزیز
    مقاله خوبی بود که در رابطه با رفع گرفتگی سینک ظرفشویی که اگر مشکل حل نشه واقعا یسری پشه ها و حشرات ریز تو آشپزخانه زیاد میشن. پس واقعا بهتره که از خدماتی استفاده بشه که این مشکلات رو حل کنه.