WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

nikdel88

بررسی بازی Anno 1800

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2019/07/31 در ساعت 09:13 AM (196 نمایش ها)
[CENTER][SIZE=4]بررسی بازی Anno 1800


[/SIZE][/CENTER]
از نسخه های جدید بازی ANNO می توان به Anno 1800 اشاره کرد که توانسته است، افرادی را هم که به این سبک و سیاق علاقه ندارند، به بازی کشانده و معتاد کند. بازی هایی که سبک شهر سازی را برای خود قرار داده اند، نوعی حس ارامش و لذت مداوم را در کاربران خود به وجود می اورند.

[IMG]https://cdn.zoomg.ir/2019/4/60a11194-8de3-437b-bf26-bfcc17d55fff.jpg[/IMG]

لذتی که همیشه و در هر بازی از این سبک برای مخاطب وجود داشته است. فعالیت هایی که از شرکت یوبی سافت از سری های ANNO عرضه شده است، همیشه توانسته عملکرد خوبی به جا بگذارد و رضایت عموم را به خود جلب کند. یکی از نکاتی که بر روند رضایت ان از عموم بسیار تاثیر ذاشته استع استفاده [URL="https://vgdl.ir/"]دانلود بازی pc[/URL] از سبک استراتژی همزمان یا همان RTS است. این روند یعنی المان های بیش تری در حین ترقی شهر سازی در اختیار شما قرار گیرد.

همانگونه که نام بازی خود موضوع بازی را تا جایی مشخص کرده است، در قرن هجدهم اتفاق می افتد.در این بازی علاوه بر روند مکانیزم شهر سازی، ما شاهد نبرد های دریایی در کنار ان هستیم.
در این بازی برای تکراری نشدن و از بین نرفتن جذابیت از المان های جدید و قرار دادن ان در اختیار کاربر، استفاده کرده است. یکی از مسائل جالبی که در این بازی اتفاق افتاده است، روند مکانیزم های ترکیبی است؛ چرا که در نسخه های قبلی از این روند بازی ها، بخش های شهر سازی و مبارزات از هم جدا بود و این موضوع گاهی اوقات هم باعث شده بود که روند بازی روی یک چرخه ی ثابت ادامه پیدا کند.
وقتی برای اولین بار وارد بازی می شوید، موسیقی بسیار زیبای ان بر روی شما تاثیر می گذارد. از قبل برای شما عنوان کردیم که خود سری بازی های شهر سازی ارامش خاصی در بازیکن دارد و این موسیق یهم باعث شده بود تا تاثیر حس ها بر بازیکن چند برابر شود.
[IMG]https://cdn.zoomg.ir/2019/4/4cdb0717-b901-4aa0-bb39-8c47fb9581d1.jpg[/IMG]

اگر شما برای اولین بار است که می خواهید این سبک های شهر سازی را بازی کنید، پس هیچ نگران نباشید چون خود این بازی روندی را برای مبتدی ها طراحی کرده است که با کلیک بر ان می توانید این روند را به طور کامل اموزش ببینید. باید گفت که تصور نکنید که این بازی تکراری و روندی ثابت و خسته کنند دارد بلکه بسیار شما را به چالش می کشد. حتی پیش می اید در جاهایی بازی اصلا به شما کمکی نمی کند و شما باید مثل یک شاه به فکر شهرتان بیفتید. بعد از حل یک سری معما و جست و جو ها این بازی انقدر برای شما لذت بخش می شود که دیگر نمی توانید دست از بازی کردن بردارید.
حالت این کمپین یک بخش داستانی را دنبال می کند که می تواند برای شما بسیار جذاب باشد و ساعت ها شما را سرگرم کند.

بازی حالت های مختلفی را در خود جای داده است مانند: حالت کمپین، سندباکس، چندنفره انلاین. حالت کمپین همانطور که گفتیم بخش داستانی جذاب را بر عهده دارد. در جریان این داستان خیانت هاع برقرای عدالت و همکاری تیمی را می توانید تجربه کنید که هر کدام برای شما می تواند جذاب باشد. تعامل داستانی جالب که در کاراکتر های بازی وجود دارد، هر کدام شما را مشغول به خود می کند. کاربر مسئول است که تصمیماتی درست بگیرد و سیاست مطلوبی را برای فرقه های مختلف در نظر گیرد و در بخش های جداگانه با سیاست های مختلف راه مطلوب خود را اجرا کند.

بازی شامل درجات مختلفی است مثلا اگر شما مبتدی هستید درجه ی دشوار را انتخاب نکنید که باعث شود از پیشرفت خود راضی نباشید و پس از ساعت ها بازی شکست بخورید. بدانید که این موضوع نباید ذوق شما را کور کند بلکه باید باعث شود که با نظم بهتری بتوانید شهر خود را بسازید.

با این که برای بخش گرافیکی بازی زحمات زیادی کشیده شده است اما برخی ایرادات فنی وجود دارد که باعث شده است این بات های گرافیکی دیر لود شوند. بسیاری از کاربران حتی حین بازی، از بازی بیرون انداخته شده و به نوعی شاهد کرش شدن بودیم که امیداوریم سازندگان این باگ ها را در ابدیت های جدید به زودی بر طرف کنند.

این را نیز بگوییم که باگ های زیادی در [URL="https://dictionary.abadis.ir/fatofa/%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86/"]انیمیشن[/URL] کاراکتر ها وجود دارد که ممکن است لذت بازی را برای مخاطب کم ند و به نوعی توی ذوق او بزند. همچنین برخی لودینگ های طولانی گاهی اوقات می توانند به شدت ازار دهنده شوند.
یکی از مزیت های این بازی، تعادل یا بالانس بالا است که به طرز خارق العاده ای در این بازی رعایت شدهاست. قابلیت تبادل کالا ها با دیگر جزیره ها و قبیله ها می تواند بسیار زیبا و دیدنی باشد. کاربران در این بازی قادرند تا نیاز های شهرشان را در نمودار تنظیم خود دیده و ان ها را یا تولید کند یا از دیگر جزیره ها بخرد و یا اگر کالایی در شهرش بیش از اندازه تولید شده یا انباشته شده می تواند به دیگر جزیره ها بفروشد. این موضوع انقدر روی بالانس شهرتان تاثیر می گذارد که می توانید استراتژی های جداگانه ای برای کسب درامد به وجود اورید.

[IMG]https://cdn.zoomg.ir/2019/4/bdaa1e3a-92b2-4a18-b3a2-5393ddbce821.jpg[/IMG]

ماموریت های معمایی در طی این بازی به سراغ شما می اید که شما را وادار به گشتن در شهر کرده و مثلا باید سگ گمشده ای را بیابید. سازندگان این بازی در تلاشند برای دوری کاربر از تکراری بودن یا خستگی روند هایی را در بازی به وجود اورد که متنوع و جذاب باشد که البته این مثال ها تنها بخش کوچکی از ان است.

در حین جنگ شما مشاهده گر نیستید بلکه از طریق نامه هایی که برای شما ارسال می شود از روند جنگ با خبر می شوید و تنها با کلیک روی نامه و تصمیم های مختلف می توانید گیم پلی های متنوعی را ایجاد کنید. جالب اینجاست که باید مرتب به سردبیر روزنامه های شهر مراجعه کرده و از ترس انداختن در دل مردم خودداری کنید چراکه مردم از بودن در شهرتان ناراضی می شوند و باعث کاهش درآمد شهرتان می گردد. مکانیزم های این بازی توانسته سنین مختلفی را به خود جذب کند.

Submit "بررسی بازی Anno 1800" to Digg Submit "بررسی بازی Anno 1800" to del.icio.us Submit "بررسی بازی Anno 1800" to StumbleUpon Submit "بررسی بازی Anno 1800" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات