WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

nikdel88

آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2019/11/03 در ساعت 12:08 PM (201 نمایش ها)
[CENTER][SIZE=5]آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو[/SIZE][/CENTER]

آزمون بین المللی PTE از شرکت Pearson می باشد که امروزه زبان آموزان زیادی تصمیم به شرکت در آن می کنند تا بتوانند مدرک بین المللی زبان خود را با نمره بالا کسب نمایند. برای اینکه بتوانید در این آزمون سنجش سطح زبان انگلیسی موفق شوید لازم است که در دوره های باکیفیت این آزمون شرکت کنید و یا از تجربه و دانش مدرسین توانمند زبان انگلیسی کمک بگیرید تا بتوانید نمره مورد نظر خود را کسب نمایید.

آزمون پی تی ای به شکل کاملا هوشمند توسط رابط کامپیوتر برگزار می شود و عملکرد زبان آموزان نیز به شکل هوشمند ارزیابی می گردد. امتیاز دهی در این آزمون بین المللی از 90 نمره می باشد. در این آزمون به هر یک از مهارت های اصلی زبان انگلیسی زبان آموزان که شامل خواندن (ریدینگ)، نوشتن (رایتینگ)، گوش دادن (لیسنینگ) و صحبت کردن (اسپیکینگ) است از 90 نمره امتیاز دهی می شود.
همچنین امتیاز به املاء، تلفظ و روان صحبت کردن نیز اختصاص داده می شود تا به صورت دقیق سطح زبان انگلیسی شرکت کنندگان مشخص گردد. آزمون پی تی ای مورد قبول بسیاری از دانشگاه ها و مراکز بین المللی می باشد و همانند دیگر آزمون های مشابه از اعتبار بالایی برخوردار است. زبان آموزن تا حداکثر 5 روز پس از تاریخ آزمون خود، نتیجه نمرات خود را دریافت می نمایند و می توانند آن ها را به مراکز موجود از طریق سایت Pearson ارسال نمایند.
در صورتی که می خواهید در مدت زمان کوتاهی در این آزمون بین المللی موفق شوید، دوره های فشرده پی تی ای آموزش زبان دایلو را به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید نمره مورد نظر خود را با یادگیری و آموزش اصولی دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر درمورد [URL="https://dialolanguage.com/pte-course/"]تدریس خصوصی پی تی ای آموزش زبان دایلو[/URL] در سایت [URL="https://dialolanguage.com/"]dialolanguage.com[/URL] مشاهده کنید

Submit "آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو" to Digg Submit "آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو" to del.icio.us Submit "آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو" to StumbleUpon Submit "آشنایی کامل با آزمون بین المللی PTE توسط آموزس زبان دایلو" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات