WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

sanaz_afkham

10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2018/04/03 در ساعت 02:58 PM (146 نمایش ها)
[LIST=1][*][B]میزان فضا و پهنای باند مورد نیاز خود را تعیین کنید[/B][/LIST]
[RIGHT][COLOR=#212121][FONT=mainfont]قبل از خرید هاست موردنظر خود درمورد حجم اطلاعات و میزان بازدیدی که در آینده ای نزدیک قرار است در وب سایت خود داشته باشید تحقیق کنید، اغلبا در این زمینه با افرادی مواجه می شویم که به دنبال هاست با فضای 50 مگابایتی، 200 مگابایتی و یا 500 مگابایتی هستند، اما نکته اساسی که توجه شما را به آن جلب می کنیم این است که اگر شما یک استارت آپ باشید و تصمیم داشته باشید پس از خرید هاست و راه اندازی وب سایت، نسبت به تولید محتوای متنی و چندرسانه ای در وب سایت خود اقدام کنید، هاست های 500 مگابایتی و یا حتی 1 گیگابایتی برای شما کافی نیستند و اگر هاست را با فضای اندک خریداری کنید در مواقعی چون بکاپ گیری و یا محتوا گزاری بر روی وب سایت حتما با مشکلات اساسی مواجه خواهید شد، بنابراین توصیه ما این است که به دنبال هاست هایی باشید که میزان فضایی بیش از 2 گیگابایت در اختیار شما قرار دهند، پهنای باند هاست نیز در ابتدای کار بهتر است بیش از 30 گیگابایت ماهانه باشد.

[/FONT][/COLOR][B]2. نوع سیستم مدیریت محتوای وب سایت خود را تعیین کنید[/B]
[COLOR=#212121][FONT=mainfont]انتخاب نوع سیستم مدیریت محتوا علاوه بر این که به انتخاب نوع هاست مورد نظر شما که لینوکسی یا ویندوزی باشد کمک می کند، به شما کمک می کند که مناسب ترین سرویس میزبانی را که با اصول برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای شما سازگاری داشته باشد را انتخاب کنید، بنابراین قبل از خرید هاست، نوع سیستم مدیریت محتوا یا فروشگاه ساز وب سایت خود را تعیین کنید و در هنگام خرید هاست از شرکت های هاستینگ بپرسید، که آیا سرویس مورد نظر با سیستم مدیریت محتوای وب سایت شما سازگاری کامل دارد یا خیر ؟، ذکر این نکته حائز اهمیت است که سرویس های هاست اشتراکی ممکن است با برخی از سیستم مدیریت محتوا ها و یا افزونه های خاص سازگاری نداشته باشند.

ادامه دارد...

[B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید هاست و دامین[/URL][/B] برای راه اندازی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین در ادامه به ارائه برخی نکات در زمینه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]ثبت دامین و هاست[/URL][/B] می پردازیم. برای راه اندازی سایت ابتدا باید یک دامنه ثبت کرده و پس از ثبت دامین خود به خرید سرویس هاست مورد نظر جهت بارگذاری اطلاعات وب سایت خود بر روی آن اقدام نمایید. دامنه ها بیانگر نام تجاری، نوع فعالیت و یا منطقه کاری شما است. نکته دیگری که لازم است به آن توجه شود اینست که با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود لازم است به [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست لینوکس[/URL][/B] و یا [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست ویندوز[/URL][/B] اقدام نمایید.
برای وب سایت هایی که دارای ترافیک بالا نیستند هاست نیاز آن ها را برآورده می سازد اما برای وب سایت های پربازدید ما دو انتخاب را پیش رو داریم: - خرید سرور مجازی - خرید سرور اختصاصی
زمانی که شما اقدام به [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور اختصاصی[/URL][/B] می کنید، تمامی منابع آن سرور در اختیار شماست و فقط شما از آن استفاده می نمایید اما با [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور مجازی[/URL][/B] شما یک ماشین مجازی شده را بر روی سرور کنترل می کنید که ممکن هست تعداد زیادی محیط مجازی دیگر را نیز میزبانی کند. پس فقط شما نیستید که از سرور استفاده می نمایید. در سرور مجازی شما محدود به پلن هایی هستید که شرکت ارائه می نماید در صورتی که در سرور اختصاصی شما کنترل کامل را بر عهده دارید و می توانید از منابع و سی پی یو به تنهایی استفاده نمایید.
با توجه به توضیحاتی که داده شد قطعا سرور اختصاصی امکانات بیشتری نسبت به سرور مجازی در اختیار کاربر قرار می د هد اما شما باید توجه کنید که نیاز شما چیست ؟ اگر سرور مجازی پاسخگوی نیاز شما است لزومی ندارد برای خرید سرور اختصاصی هزینه کنید. چون قطعا قیمت سرور های اختصاصی نسبت به سرور های مجازی بیشتر است .
[B][URL="http://iranwebserver.com/"]ایران وب سرور[/URL][/B] با پشتوانه نیروی کار متخصص مفتخر به عرضه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]هاست پرسرعت[/URL][/B] به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

[/FONT][/COLOR][/RIGHT]

Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب" to Digg Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب" to del.icio.us Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب" to StumbleUpon Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات