WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

sanaz_afkham

10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب (ادامه)

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2018/04/03 در ساعت 03:00 PM (115 نمایش ها)
[LIST=1][*][h=4][FONT=FontAwesome][/FONT]تعداد وب سایت مورد نظر خود را قبل از خرید هاست تعیین کنید[/h][/LIST]
[RIGHT][COLOR=#212121][FONT=mainfont]قبل از خرید هاست تعیین کنید که قرار است که تا چندین وب سایت بر روی این هاست راه اندازی کنید؟ همواره با مشتریان بسیار زیادی مواجه می شویم که پس از خرید یک هاست با قابلیت راه اندازی فقط یک وب سایت، تصمیم می گیرند که چندین وب سایت دیگر نیز بر روی هاست خود راه اندازی کنند و در آن زمان اگر هاست وب سایت شما قابلیت ادان دامین نداشته باشد با مشکل مواجه خواهید شد، ادان دامین نام قابلیتی در هاست است که به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به خرید هاست جدید، تا چندین وب سایت را بر روی فقط یک هاست راه اندازی کنید، بنابراین اگر تعداد ادان دامین یک هاست به عنوان مثال 2 عدد باشد، شما قادر هستید که به غیر از وب سایت اصلی خود، 2 وب سایت دیگر نیز بر روی آن هاست راه اندازی کنید، بنابراین توصیه ما به شما این است که اگر در ابتدای راه هستید و هنوز از تعداد وب سایت های مورد نیاز خود اطلاع ندارید، حتما یک هاست خریداری کنید که از قابلیت ادان دامین پشتیبانی کند.[/FONT][/COLOR][/RIGHT]
[LIST=1][*][h=4][FONT=FontAwesome][/FONT]کنترل پنل هاست مورد نیاز خود را تعیین کنید[/h][/LIST]
[RIGHT][COLOR=#212121][FONT=mainfont]بعضا مشاهده می شود که برخی از مشتریان پس از خرید هاست متوجه می شوند که رابط گرافیکی یا همان کنترل پنل هاست، دقیقا چیزی نیست که آن ها نیاز داشته اند و یا این که به آن کنترل پنل تسلط کافی ندارند، بنابراین توصیه ما این است که قبل از خرید هاست از شرکت های هاستینگ، از نوع کنترل پنل ارائه شده بر روی سرویس مطلع شوید و با مراجعه به وب سایت رسمی ارائه دهنده کنترل پنل، دمو یا نسخه نمایشی آن کنترل پنل را قبل از خرید هاست مشاهده کنید، درصورتی که در ابتدای راه هستید و برای مرتبه اول است که تصمیم به خرید هاست و راه اندازی وب سایت دارید، توصیه ما به شما این است که کنترل پنل cpanel را انتخاب کنید، سی پنل یک کنترل پنل گرافیکی و آسان برای کار با هاست محسوب می شود و اگر شما از هاست سی پنل استفاده کنید و در هرکدام از مراحل راه اندازی وب سایت توسط سی پنل که با سوال یا مشکل مواجه شوید، به دلیل پرکاربرد بودن این کنترل پنل و این که آموزش های بسیار زیادی برای کار با سی پنل تالیف شده است، به راحتی با یک جستجوی کوچک در اینترنت قادر هستید مشکل خود را برطرف کنید.

ادامه دارد...

[B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید هاست و دامین[/URL][/B] برای راه اندازی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین در ادامه به ارائه برخی نکات در زمینه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]ثبت دامین و هاست[/URL][/B] می پردازیم. برای راه اندازی سایت ابتدا باید یک دامنه ثبت کرده و پس از ثبت دامین خود به خرید سرویس هاست مورد نظر جهت بارگذاری اطلاعات وب سایت خود بر روی آن اقدام نمایید. دامنه ها بیانگر نام تجاری، نوع فعالیت و یا منطقه کاری شما است. نکته دیگری که لازم است به آن توجه شود اینست که با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود لازم است به [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست لینوکس[/URL][/B] و یا [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست ویندوز[/URL][/B] اقدام نمایید.
برای وب سایت هایی که دارای ترافیک بالا نیستند هاست نیاز آن ها را برآورده می سازد اما برای وب سایت های پربازدید ما دو انتخاب را پیش رو داریم: - خرید سرور مجازی - خرید سرور اختصاصی
زمانی که شما اقدام به [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور اختصاصی[/URL][/B] می کنید، تمامی منابع آن سرور در اختیار شماست و فقط شما از آن استفاده می نمایید اما با [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور مجازی[/URL][/B] شما یک ماشین مجازی شده را بر روی سرور کنترل می کنید که ممکن هست تعداد زیادی محیط مجازی دیگر را نیز میزبانی کند. پس فقط شما نیستید که از سرور استفاده می نمایید. در سرور مجازی شما محدود به پلن هایی هستید که شرکت ارائه می نماید در صورتی که در سرور اختصاصی شما کنترل کامل را بر عهده دارید و می توانید از منابع و سی پی یو به تنهایی استفاده نمایید.
با توجه به توضیحاتی که داده شد قطعا سرور اختصاصی امکانات بیشتری نسبت به سرور مجازی در اختیار کاربر قرار می د هد اما شما باید توجه کنید که نیاز شما چیست ؟ اگر سرور مجازی پاسخگوی نیاز شما است لزومی ندارد برای خرید سرور اختصاصی هزینه کنید. چون قطعا قیمت سرور های اختصاصی نسبت به سرور های مجازی بیشتر است .
[B][URL="http://iranwebserver.com/"]ایران وب سرور[/URL][/B] با پشتوانه نیروی کار متخصص مفتخر به عرضه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]هاست پرسرعت[/URL][/B] به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

[/FONT][/COLOR][/RIGHT]

Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب (ادامه)" to Digg Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب (ادامه)" to del.icio.us Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب (ادامه)" to StumbleUpon Submit "10 مرحله تا انتخاب و خرید هاست مناسب (ادامه)" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات