WFruit | Fruit Supplier and Wholesale
مشاهده RSS Feed

sanaz_afkham

ابزارهای آنلاین انتخاب نام دامنه

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 2018/04/03 در ساعت 03:20 PM (326 نمایش ها)
[h=4][/h][COLOR=#575757][FONT=iransans]در ادامه لیست ابزارهای آنلاینی به شما معرفی می کنیم که توسط آن ها بتوانید بهترین نام دامنه را برای سایت خود انتخاب کنید.[/FONT][/COLOR][COLOR=#575757][FONT=iransans][COLOR=#fc6e6e]who.is[/COLOR] یکی از بهترین ابزارهای آنلاین برای بررسی آزاد بودن یک دامنه برای خرید[COLOR=#0000FF][FONT=inherit] Who.is[/FONT][/COLOR] است. این سایت با بررسی نام دامنه انتخابی شما به شما می گوید که دامنه مورد نظر شما برای خرید آزاد است و یا خیر. علاوه بر این یکسری دامنه هم به شما پیشنهاد می دهد.[/FONT][/COLOR][COLOR=#575757][FONT=iransans][COLOR=#fc6e6e]domainr[/COLOR] یکی از ابزارهایی است که بصورت [COLOR=#0000FF][FONT=inherit]Ajax[/FONT][/COLOR] و کاملا ساده به شما می گوید که آیا اسمی که انتخاب کرده اید برای خرید آزاد است یا خیر؟ علاوه بر این دامنه های آزاد دیگری با همین اسم به شما پیشنهاد می کند.[/FONT][/COLOR][COLOR=#575757][FONT=iransans][COLOR=#fc6e6e]leandomainsearch[/COLOR] همانند سایت [COLOR=#fc6e6e]mpossibility.org[/COLOR] در صورتی که قبلا نام دامنه انتخاب شده شما توسط شخص و یا شرکت دیگری خریداری شده باشد می توانید با استفاده از این دو سایت پیشنهادات جدید برای انتخاب نام دامنه دریافت کنید.

[B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید هاست و دامین[/URL][/B] برای راه اندازی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین در ادامه به ارائه برخی نکات در زمینه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]ثبت دامین و هاست[/URL][/B] می پردازیم. برای راه اندازی سایت ابتدا باید یک دامنه ثبت کرده و پس از ثبت دامین خود به خرید سرویس هاست مورد نظر جهت بارگذاری اطلاعات وب سایت خود بر روی آن اقدام نمایید. دامنه ها بیانگر نام تجاری، نوع فعالیت و یا منطقه کاری شما است. نکته دیگری که لازم است به آن توجه شود اینست که با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود لازم است به [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست لینوکس[/URL][/B] و یا [B][URL="file:///C:/Users/My/Desktop/%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D9%88%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA"]خرید هاست ویندوز[/URL][/B] اقدام نمایید.
برای وب سایت هایی که دارای ترافیک بالا نیستند هاست نیاز آن ها را برآورده می سازد اما برای وب سایت های پربازدید ما دو انتخاب را پیش رو داریم: - خرید سرور مجازی - خرید سرور اختصاصی
زمانی که شما اقدام به [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور اختصاصی[/URL][/B] می کنید، تمامی منابع آن سرور در اختیار شماست و فقط شما از آن استفاده می نمایید اما با [B][URL="http://iranwebserver.com/"]خرید سرور مجازی[/URL][/B] شما یک ماشین مجازی شده را بر روی سرور کنترل می کنید که ممکن هست تعداد زیادی محیط مجازی دیگر را نیز میزبانی کند. پس فقط شما نیستید که از سرور استفاده می نمایید. در سرور مجازی شما محدود به پلن هایی هستید که شرکت ارائه می نماید در صورتی که در سرور اختصاصی شما کنترل کامل را بر عهده دارید و می توانید از منابع و سی پی یو به تنهایی استفاده نمایید.
با توجه به توضیحاتی که داده شد قطعا سرور اختصاصی امکانات بیشتری نسبت به سرور مجازی در اختیار کاربر قرار می د هد اما شما باید توجه کنید که نیاز شما چیست ؟ اگر سرور مجازی پاسخگوی نیاز شما است لزومی ندارد برای خرید سرور اختصاصی هزینه کنید. چون قطعا قیمت سرور های اختصاصی نسبت به سرور های مجازی بیشتر است .
[B][URL="http://iranwebserver.com/"]ایران وب سرور[/URL][/B] با پشتوانه نیروی کار متخصص مفتخر به عرضه [B][URL="http://iranwebserver.com/"]هاست پرسرعت[/URL][/B] به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

[/FONT][/COLOR]

Submit "ابزارهای آنلاین انتخاب نام دامنه" to Digg Submit "ابزارهای آنلاین انتخاب نام دامنه" to del.icio.us Submit "ابزارهای آنلاین انتخاب نام دامنه" to StumbleUpon Submit "ابزارهای آنلاین انتخاب نام دامنه" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات